reklamareklama
Dziś jest środa, 16 października. Imieniny Gawła, Florentyny, Grzegorza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Ogłoszenia drobne

Liczba ogłoszeń: 159
+ Dodaj ogłoszenieOstatnio dodaneNieruchomości (33)Motoryzacja (19)Nauka (8)Praca (59)Usługi (22)Zwierzęta (3)Inne (8)Urząd Gminy Oleśnica (57)Urząd Miasta Oleśnicy (15)MGK Spółka z o.o. (12)Urząd Gminy Dobroszyce (2)

Elektromonter/Pomocnik – instalacje fotowoltaiczne

Dodano: 3.10 o 12:33 | Kategoria: Praca

Firma specjalizująca się w wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych,
zatrudni Pracowników na stanowisko:

Elektromonter/Pomocnik ? instalacje fotowoltaiczne
Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie

Zadania:
- montaż instalacji fotowoltaicznych,
- prace elektryczne,
- montaż inwerterów wraz zabezpieczeniami po stronie AC/DC,
- montaż tras kablowych,
- wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych.

Wymagania:

- uprawnienia SEP do 1 kV,
- mile widziane doświadczenie w pracy przy instalacjach fotowoltaicznych.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- zatrudnienie na stałe,
- szkolenia zawodowe,
- możliwość przyuczenia do zawodu,
- pracę u lidera rynku instalacji fotowoltaicznych,
- profesjonalne narzędzia pracy.

Zainteresowany? Dzwoń: 798 056 274 lub ślij CV. e-mail: [email protected] Nr wpisu do rejestru 13 471 jako Pracownicy Budowlani.

Ogłoszenie nr 9460914. Ważne do: 2019-10-17 12:33:51

Wersja strony: stacjonarna / mobilna