Dziś jest piątek, 23 sierpnia. Imieniny Apolinarego, Filipa, Róży.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Ogłoszenia drobne

Liczba ogłoszeń: 131
+ Dodaj ogłoszenieOstatnio dodaneNieruchomości (29)Motoryzacja (13)Nauka (7)Praca (53)Usługi (17)Zwierzęta (2)Inne (4)Urząd Gminy Oleśnica (57)Urząd Miasta Oleśnicy (15)MGK Spółka z o.o. (9)Urząd Gminy Dobroszyce (2)

Specjalista ds. kredytowych w Placówce mFinanse

Dodano: 13.08 o 15:06 | Kategoria: Praca
Ogłoszenie Premium

SPECJALISTA DS. KREDYTOWYCH
w placówce mFinanse (grupa finansowa mBank) w Oleśnicy

Podstawowe zadania:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- sprzedaż produktów i usług bankowych,
- kompleksowa obsługę klientów, umiejętne diagnozowanie potrzeb oraz budowanie długofalowych relacji,
- kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy,
- realizacja celów biznesowych przy zachowaniu, obowiązujących procedur i standardów jakości mFinanse i mBanku.

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat,
- motywujący system premiowy,
- narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- intensywny pakiet szkoleń.

Oczekujemy:
- wykształcenia min. średniego,
- mobilności, umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych,
- cierpliwości i umiejętności badania potrzeb oraz proponowania rozwiązań w kontaktach z Klientami,
- elastyczności, szybkości reagowania i dostosowania się do zmian,
- gotowości do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
- preferowane osoby z doświadczeniem w obsłudze klienta oraz budowaniu relacji biznesowych, posiadające wiedzę na temat kredytów hipotecznych i/lub funkcjonowania firm i rozliczeń firmowych.

Dołącz do naszego zespołu i rozwiń z nami skrzydła!

Kandydaci spełniający ww. wymagania proszeni są o przesłanie CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

[email protected]

Ogłoszenie nr 9460488. Ważne do: 2019-08-27 15:06:55

reklamareklamareklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna