reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny Laury, Alberta, Marcjana.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Ogłoszenia drobne

Liczba ogłoszeń: 136
+ Dodaj ogłoszenieOstatnio dodaneNieruchomości (36)Motoryzacja (10)Nauka (11)Praca (47)Usługi (16)Zwierzęta (4)Inne (6)Urząd Gminy Oleśnica (57)Urząd Miasta Oleśnicy (15)MGK Spółka z o.o. (5)

Operator maszyn CNC

Dodano: 6.06 o 09:59 | Kategoria: Praca

ROM Sp. z o.o.

Jesteśmy belgijskim, największym pod względem wielkości i odnoszonych sukcesów, producentem mebli tapicerowanych. Nasze produkty wyznaczają światowe standardy w obszarze technologii i komfortu. Ponad 900 współpracowników w czterech lokalizacjach żyje z innowacji, które rozwijamy w centrali w Eupen.
Nasza kultura jest oparta na unikalnym połączeniu kreatywności, profesjonalizmu i ludzkiego podejścia.
Wartości te są podstawą naszej wspólnej pracy i bezpiecznym fundamentem dla zdrowego wzrostu.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Stolarz - operator maszyn CNC

?Opis stanowiska:

o wykonywanie różnych typów prac na maszynach do obróbki drewna, w tym maszyn CNC

o wykonywanie elementów meblowych z drewna i tworzyw drzewnych przy wykorzystaniu maszyn stolarskich

o praca według ściśle określonych procedur i instrukcji

o dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy

o przekazanie elementu lub wyrobu na magazyn elementów gotowych

o stosowanie się do przepisów BHP

o kontrolowanie jakości dostarczonych materiałów

o kontrolowanie jakości wytworzonego produktu

o realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych

o zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń

o wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy

o odpowiedzialność za terminowe wykonywanie powierzonych zleceń

o zgłaszanie inicjatyw doskonalących procesy produkcyjne, organizację pracy i bezpieczeństwo

o bieżąca konserwacja maszyn zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość rysunku technicznego
- znajomość maszyn CNC
- zaangażowanie w pracę
- dyspozycyjność, gotowość do pracy na 3 zmiany
- sumienność
- samodzielność.

Oferujemy:

- pakiet socjalny,
- opieka medyczna,
- stabilne warunki zatrudnienia
- pracowniczy program emerytalny.

Prosimy o wysyłanie cv na adres [email protected] lub na adres firmy ROM Sp. z o.o. Wileńska 15 56-400 Oleśnia tel. 071 798 40 05.

Ogłoszenie nr 9459916. Ważne do: 2019-06-20 09:59:03

reklamareklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna