reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 25 maja. Imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Ogłoszenia drobne

Liczba ogłoszeń: 146
+ Dodaj ogłoszenieOstatnio dodaneNieruchomości (28)Motoryzacja (13)Nauka (9)Praca (56)Usługi (24)Zwierzęta (2)Inne (10)Urząd Gminy Oleśnica (56)Urząd Miasta Oleśnicy (15)MGK Spółka z o.o. (3)

Praca rozłożenie posiłków/pomoc kuchenna

Dodano: 13.05 o 21:33 | Kategoria: Praca

Firma cateringowa dla przedszkoli z Sokołowic poszukuje osoby na stanowisko pomoc kuchenna/kierowca.
Obowiązki:
- pomoc na kuchni w przygotowaniu posiłków,
- rozwożenie posiłków do przedszkoli,
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
- utrzymanie czystości auta
Oferujemy:
- umowę o prace,
- samochód firmowy do rozwożenia posiłków,
- prace w zgranym i ambitnym zespole
Wymagania:
- prawo jazdy kat. B,
- punktualność,
- dobra organizacja pracy,
- mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

602487864

Brak zdjęć

Ogłoszenie nr 9459754. Ważne do: 2019-05-27 21:33:03

reklamareklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna