reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 25 maja. Imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Ogłoszenia drobne

Liczba ogłoszeń: 146
+ Dodaj ogłoszenieOstatnio dodaneNieruchomości (28)Motoryzacja (13)Nauka (9)Praca (56)Usługi (24)Zwierzęta (2)Inne (10)Urząd Gminy Oleśnica (56)Urząd Miasta Oleśnicy (15)MGK Spółka z o.o. (3)

Asystentka Stomatologiczna

Dodano: 15.05 o 21:24 | Kategoria: Praca
Ogłoszenie Super Premium

Szukamy pozytywnej osoby do przyuczenia na stanowisko asystentki stomatologicznej w Oleśnicy. Gabinet nowocześnie wyposażony, miła, bezstresowa atmosfera pracy. Praca dwuzmianowa.Wymagania:

- osoba niekonfliktowa
- miła aparycja, zadbany wygląd
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność , odpowiedzialność, punktualność
- wysoka kultura osobista
- brak nałogów
- umiejętność pracy z dziećmi
- bardzo dobry kontakt z pacjentem, komunikatywność

Szukamy osoby wesołej ,uśmiechniętej , a przede wszystkim energicznej, która szybko potrafi zintegrować się z grupą!!!

Zapewniamy możliwość dalszego rozwoju, stałą , długoterminową pracę w zgranym, młodym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia
i umiejętności !!!

CV ze zdjęciem na email.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne przyjmujesz do wiadomości, że administratorem Twoich danych osobowych jest KARO-DENT ul.Wileńska 31B 56-400 Oleśnica i zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lif. a) RODO). W każdym czasie masz prawo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem wskazanym w ogłoszeniu. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłaś/eś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 miesiąc od zakończenia procesu rekrutacji na to stanowisko.

537837837

Brak zdjęć

Ogłoszenie nr 9459338. Ważne do: 2019-05-29 21:24:18

reklama
reklamareklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube