reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 12 czerwca. Imieniny Janiny, Onufrego, Leona.
13℃
(rozproszone chmury). Zobacz prognozę pogody

Policja podała termin kolejnego spotkania on-line dla oleśnickich seniorów [WIDEO]

Aktualności3.05 o 06:23Komentarzy:
Działania profilaktyczne "Senior Online" to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo, skierowany do seniorów przez Dolnośląską Policję. Podano termin kolejnego spotkania.Działania profilaktyczne „Senior Online” to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo, skierowany do seniorów przez Dolnośląską Policję. Szkolenia będą prowadzone, w tym samym czasie we wszystkich 26 jednostkach Policji województwa dolnośląskiego. Odbywać się będą w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 9:00 – 9:30. Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów z powiatu oleśnickiego do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 12.04.2021r prowadzonym przez policjantkę z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy . Podczas transmisji zostanie poruszony temat zagrożeń, które mogą się pojawić w życiu seniora ale także każdego z nas.

Rozpoczęcie spotkania o godzinie 9:00 Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do uczestnictwa. Aby wziąć udział wystarczy w dniu 10 05.2021r kliknąć w link https://www.youtube.com/watch?v=XWJbdtf2Cowasp. Bernadeta Pytel / KPP Oleśnica

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube