reklama
reklama
Dziś jest sobota, 27 lutego. Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Mikołaj będzie jeździł po Smolnej i rozdawał prezenty!

Aktualności2.12.2020 o 15:33Komentarzy:
Już za 3 dni św. Mikołaj pojawi się w Smolnej i będzie rozdawać prezenty napotkanym dzieciom! To akcja Fundacji Żyj dla Innych.***

Specjalny gość Fundacji dzisiaj przyjechał wprost z Laponii, za szybko wiemy to doskonale, lecz Mikołaj nie mógł się już doczekać spotkania z Antosiem. Mikołaj powiedział nam, że jest zachwycony wolą walki tego dzielnego małego bohatera, który jest wielkim wojownikiem/Spotkanie było niezwykłe. Czas spędzony z Antosiem i jego rodzicami, jest czasem który zapiszę się na długo w pamięci starszego siwego Pana.

Drodzy mamy dla was niesamowitą wiadomość. Mikołaj odwiedzi miejscowość w której mieszka Antoś, pragnie wspomóc dzielnego wojownika w walce z TAR dlatego dnia 5.12 od godziny 10 do 14 Święty Mikołaj będzie jeździł wraz z Woźnicą i Elfem po Smolnej i rozdawał coś słodkiego dla każdego dziecka. Na saniach Mikołaja będzie puszka dla Antosia dzięki której będzie możliwość wsparcia dzielnego bohatera.

Jeśli ktoś chce mieć pewność, że Mikołaj nie ominie jego domu prosimy o kontakt z Fundacją. Informujemy, iż wszystko jest zależne od warunków pogodowych, niestety na to nie ma wpływu nawet nasz gość.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Smolnej w dniu 5.12 i wypatrywania Mikołaja na drodze. W tym dniu każdy z nas może zostać Świętym Mikołaj dzieląc się otwartością serca poprzez wsparcie Antosia.

Fundacja Żyj dla Innych

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube