reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 12 sierpnia. Imieniny Klary, Lecha, Hilarii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Reprezentantki Nieciszowa wygrały turniej siatkówki

Sport9.03 o 09:34Komentarzy:
Za nami mistrzostwa gminy Oleśnica w piłce siatkowej kobiet. Zwyciężyła je reprezentacja Nieciszowa.W sobotnie popołudnie w gminnej sali sportowej w Oleśnicy odbył się finałowy turniej piłki siatkowej kobiet. Do rywalizacji o Puchar Wójta Gminy Oleśnica przystąpiły reprezentantki gminy z miejscowości: Cieśle, Nieciszów, Sokołowice, Świerzna oraz debiutujące zawodniczki Wszechświętego.

Drużyny swoje mecze rozgrywały systemem „każdy z każdym”, mecz i rewanż podczas pięciu turniejów. Ostatni finałowy turniej był bardzo zacięty i emocjonujący, a wszystkie mecze stały na wyrównanym poziomie. Już w pierwszym meczu turnieju spotkały się rywalizujące o pierwsze miejsce w całych rozgrywkach drużyny Nieciszowa oraz Świerznej. Mecz na swoją korzyść rozstrzygnęły reprezentantki Nieciszowa, wygrywając 2:0 w setach.

Finalnie zwycięstwo i puchar zdobyła drużyna Nieciszowa w składzie: Małgorzata Mróz, Iwona Andreasik, Marta Kowalska, Monika Knysak,Benita Salik oraz Klaudia Kozera. Drugie miejsce na podium wywalczyła reprezentacja z Świerznej, a miejsce trzecie zajęła drużyna z Sokołowic. Tuż za podium na czwartym miejscu rywalizację zakończyła drużyna Wszechświętego, a miejsce piąte zajęły panie z Cieśli.

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody i puchary oraz upominki z okazji Dnia Kobiet, które wręczali przewodniczący rady gminy Oleśnica Tadeusz Kunaj oraz kierownik referatu Oświaty i Promocji Maciej Syta. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie Jan Barański oraz Stanisław Koziara.

Klasyfikacja końcowa

Lp. Drużyna M. Pkt. Set
1.Nieciszów 14 28 29:3
2.Świerzna 14 24 25:7
3.Sokołowice 14 10 10:21
4.Wszechświęte 11 6 8:20
5.Cieśle 14 4 6:27

Galeria zdjęć GOK-u

źródło: GOK Oleśnica

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube