reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 11 lipca. Imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Oświadczył się na zamkowej wieży!

Ciekawostki17.09.2019 o 08:44Komentarzy:
Para Amerykanów wybrała się na wieżę oleśnickiego zamku. W pewnym momencie młody mężczyzna uklęknął przed swoją wybranką i się jej oświadczył. Jaka była odpowiedź i dlaczego wybrał Oleśnicę?


Makenzie Lane Qualls i Bob Freidel / fot. Grzegorz Żyła, pp

Bob Freidel i Makenzie Lane Qualls poznali się kilka lat temu. Oboje na co dzień mieszkają w Madison w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Dla Boba jest to kolejna wizyta w Polsce, w tym w Oleśnicy - mieście, w którym mieszkają jego dziadkowie.

Niedawno B. Freidel wpadł na pomysł, aby oświadczyć się wybrance swojego serca na wieży Zamku Książąt Oleśnickich. Zielone światło dla tego ważnego w ich życiu wydarzenia dał Przemysław Wróbel, dyrektor CKiW OHP - jednostki, która funkcjonuje w zabytkowej budowli. Z kolei dron Grzegorza Żyły niby "przypadkiem" przelatywał w pobliżu i uchwycił tą wyjątkową chwilę.

Makenzie powiedziała "yes" na propozycję Boba! Oboje nie kryli wzruszenia. - Powiedziała „tak!" - powiedział zadowolony przyszły pan młody. - Płakałam i się śmiałam i myślę, że nawet mnie zaćmiło. To była niespodzianka! - komentowała Makenzie.

To kolejne oryginalne zaręczyny na terenie naszego miasta. W przeszłości jeden ze strażaków oświadczył się wchodząc po drabinie przez okno mieszkania swojej przyszłej żony.

Piotr Paszkowski

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube