reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zaginiona ma problemy ze zdrowiem

Aktualności12.08.2019 o 12:46Komentarzy:
Zaginiona 65-letnia Rozalia Olek jest po wylewie i ma problemy z mową. Na co dzień jest zależna od pomocy bliskich. Czy ktoś widział kobietę?


Bliscy Rozalii Olek próbują jej szukać w każdy możliwy sposób

Zaginiona kobieta

7 sierpnia we wsi Bystre widziano po raz ostatni 65-letnią Rozalię Olek, mieszkankę tej miejscowości. Kobieta wyszła z domu i od tamtej pory nie ma z nią kontaktu.

Jej bliscy zgłosili policji zaginięcie. Kobieta miała na sobie zielony sweter z kapturem zapinanym na duże guziki, granatowe spodnie w białe wzorki i różowe klapki. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat Rozalii Olek proszone są o pilny kontakt z policją - tel. 997 lub 112.

Kolejna doba i nowe informacje o zaginionej

Minęła kolejna doba od zaginięcia. W akcję poszukiwawczą zaangażowali się policjanci, strażacy, śmigłowiec i psy tropiące. Niestety, wciąż nie wiadomo, co dzieje się z Rozalią Olek. Czworonogi zgubiły trop za nią w pobliżu oleśnickiego dworca kolejowego.

Dowiedzieliśmy się, że kobieta już wcześniej wychodziła i przez pewien czas nie kontaktowała się z rodziną, jednak po raz pierwsza trwa to tak długo. Do tego jest po wylewie i ma problemy z mową. Na co dzień jest uzależniona od pomocy bliskich.

Dlatego tak ważne są poszukiwania i informacja na temat miejsca pobytu Rozalii Olek. - Prosimy mieszkańców o to, aby zwrócili uwagę czy nie napotkali gdzieś naszej mamy - mówi nam córka pani Rozalii.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube