KS Zbytowa świętuje awans do A-klasy, dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

***
MAMY TO, MAMY AWANS!
Sezon 26/27 już na boiskach A-klasy.
Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego awansu. To nasz wspólny sukces zawodników, trenera, działaczy, sponsorów i kibiców.
KS Zbytowa
***
rd

















