Dni Oleśnicy 2026 przeszły do historii. W niedzielę jako ostatni wystąpili Varius Manx i Kasia Stankiewicz. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
Komentarze (8)
Wz1.06 o 16:35
Zbiera Nina na koncert poprzy godziła nie wie jsk się zachować buraki do stodoły i na pole i krzyczeć zbieranina wiocha cepy!
ZgłośKoleś Oleś1.06 o 07:38
Warto się zastanowić, jaką kwotę składek emerytalnych odprowadzili od swoich osiągniętych przychodów po koncercie.
ZgłośMarta_z_Bazin1.06 o 06:47
Potwierdzam że wesołe miasteczko było za głośne. Byłam jak śpiewała Stankiewicz i ją zagłuszało.
ZgłośHfgh31.05 o 23:52
To wesołe miasteczko i te płynące muzyczki z miaseczka w czasie koncertu to jakieś nieporozumienie ..... Może w czasie koncertu zespołów wyłączyli by te drętwe odgłosy
Zgłośoleśniczanin 31.05 o 23:22
Kiepskie te fotki ogólnie. Czas zainwestować w aparat na miar czasów, a nie że coś tam widać...
ZgłośPr31.05 o 22:40
Przaśna impreza, że głośniej było wesołe miasteczko niż koncert. Żenada i brak szacunku dla wykonawców
Zgłoś
















