
Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia
- 8 maja - Dzień Zwycięstwa. Dziś wspominamy zakończenie II wojny światowej w Europie. To dzień pamięci o milionach ofiar, bohaterach walczących o wolność oraz wszystkich, którzy odbudowywali świat po wojennej tragedii. Niech Dzień Zwycięstwa będzie także przypomnieniem, jak wielką wartością są pokój, solidarność i wzajemny szacunek. Pamiętamy. Oddajemy hołd. Dbajmy o przyszłość wolną od nienawiści i przemocy. Cześć i chwała Bohaterom! - podsumowuje Urząd Miasta Oleśnicy.
Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia
rd
Komentarze (15)
Do @Spigel-Glas. To się nazywa katolicka moralność. Gdy Iran broniąc się przed najeźdźcą zabił trzech żołnierzy prezydent RP złożył kondolencje na ręce ambasadora najeźdźcy. Gdy najeżdża zabił około 175 irańskich dziewczynek wraz ich nauczycielkami polscy katolicy nie złożyli kondolencji Iranowi. To samo dotyczy Izraela który z premedytacją zabija tysiące dzieci w Palestynie i Libanie. Gdy w wojnie z Ukrainą przypadkowo ginie dziecko prawicowe media podają to w czołówce wiadomości. Bo na tym świecie tylko Rosja jest zła. A USA jest super. Wedle @mieszkanca ZSRR nie powinien nic robić. @mieszkaniec byłby szczęśliwy gdyby Niemcy zabili w Polsce miliony kolejnych osób. Taki Sasza czy Alosza nie przyszedł tu z własnej woli. Na pewno wolałby spędzać noce z Katia lub Nadią. Ot dylemat @mieszkanca.
ZgłośPiszesz dużo, o niczym i absurdalnie. Może o to właśnie chodzi. Wszędzie cię pełno i nikt nie wie o co ci chodzi. Ty pewnie sam nie wiesz. Schizofrenia schizofrenią, ale są tu też elementy ADHD i dwubiegunowości. Podejrzewałeś u siebie spektrum autyzmu?
ZgłośPowoli uczę się od ciebie, wchodzę w twoją rolę. Może ja jestem jedną z twoich schizofrenicznych osobowości mnogich, dlaczego od razu muszę być Europejczykiem i AntyPiSem? Mogę, ale nie muszę nim być. Chcę ci wejść do głowy
ZgłośPaszkowski cię zbanował, ale dalej piszesz. Tak, to ma sens. Wszystko co piszesz ma pewnie jakiś sens w twojej głowie. Tylko pytanie co ty masz w tej głowie. To jest jakiś bałagan
ZgłośNa innym portalu, gdzie z autorem zdjęć jest Krzysztof Dziedzic , można odnieść wrażenie , że wojnę wygrał Bronś.....
Zgłoś















