reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 13 czerwca. Imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji.
18℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Dzień Zwycięstwa. Uroczyste obchody w Oleśnicy [ZDJĘCIA]

Aktualności8.05 o 16:07Komentarzy: 15
Dziś przy Pomniku Orła Białego na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego w Oleśnicy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Zwycięstwa.



Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

- 8 maja - Dzień Zwycięstwa. Dziś wspominamy zakończenie II wojny światowej w Europie. To dzień pamięci o milionach ofiar, bohaterach walczących o wolność oraz wszystkich, którzy odbudowywali świat po wojennej tragedii. Niech Dzień Zwycięstwa będzie także przypomnieniem, jak wielką wartością są pokój, solidarność i wzajemny szacunek. Pamiętamy. Oddajemy hołd. Dbajmy o przyszłość wolną od nienawiści i przemocy. Cześć i chwała Bohaterom! - podsumowuje Urząd Miasta Oleśnicy.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (15)

zw-kowalski10.05 o 10:32

Do @Spigel-Glas. To się nazywa katolicka moralność. Gdy Iran broniąc się przed najeźdźcą zabił trzech żołnierzy prezydent RP złożył kondolencje na ręce ambasadora najeźdźcy. Gdy najeżdża zabił około 175 irańskich dziewczynek wraz ich nauczycielkami polscy katolicy nie złożyli kondolencji Iranowi. To samo dotyczy Izraela który z premedytacją zabija tysiące dzieci w Palestynie i Libanie. Gdy w wojnie z Ukrainą przypadkowo ginie dziecko prawicowe media podają to w czołówce wiadomości. Bo na tym świecie tylko Rosja jest zła. A USA jest super. Wedle @mieszkanca ZSRR nie powinien nic robić. @mieszkaniec byłby szczęśliwy gdyby Niemcy zabili w Polsce miliony kolejnych osób. Taki Sasza czy Alosza nie przyszedł tu z własnej woli. Na pewno wolałby spędzać noce z Katia lub Nadią. Ot dylemat @mieszkanca.

Zgłoś
Konfederata9.05 o 21:42

Brak Horbacza? A no tak walczyli z Niemcami a PO to furdeute je

Zgłoś
Anna9.05 o 10:14

do Mieszkaniec z 17,11 - Lecz sie na nogi bo na os*any łęb za późno

Zgłoś
,,,,9.05 o 09:39

A kto wygrał ???? Polacy ????

Zgłoś
Przemo9.05 o 02:59

Piszesz dużo, o niczym i absurdalnie. Może o to właśnie chodzi. Wszędzie cię pełno i nikt nie wie o co ci chodzi. Ty pewnie sam nie wiesz. Schizofrenia schizofrenią, ale są tu też elementy ADHD i dwubiegunowości. Podejrzewałeś u siebie spektrum autyzmu?

Zgłoś
Przemo9.05 o 02:54

Powoli uczę się od ciebie, wchodzę w twoją rolę. Może ja jestem jedną z twoich schizofrenicznych osobowości mnogich, dlaczego od razu muszę być Europejczykiem i AntyPiSem? Mogę, ale nie muszę nim być. Chcę ci wejść do głowy

Zgłoś
Przemo9.05 o 02:52

Paszkowski cię zbanował, ale dalej piszesz. Tak, to ma sens. Wszystko co piszesz ma pewnie jakiś sens w twojej głowie. Tylko pytanie co ty masz w tej głowie. To jest jakiś bałagan

Zgłoś
Przemo Sz8.05 o 22:50

Przepraszam najmocniej kto to jest ten Paszkowski?

Zgłoś
Przemo szumo8.05 o 22:48

Chłopie akurat Paszkowski mnie zbanował geniusz może pisz za siebie

Zgłoś
ale jaja8.05 o 18:13

Na innym portalu, gdzie z autorem zdjęć jest Krzysztof Dziedzic , można odnieść wrażenie , że wojnę wygrał Bronś.....

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube