Już w najbliższy piątek, 27 czerwca, o godzinie 18, Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki wraz z Inicjatywą Twórczą KoRelacje mają przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie - finisaż wystawy poświęconej wybitnej młodopolskiej malarce, Oldze Boznańskiej.

* * *
Gospodarzem tego niezwykłego wieczoru będzie nasza niezależna grupa artystyczna – Inicjatywa Twórcza KoRelacje. Przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę specjalnego! To nie będzie zwykłe zakończenie wystawy, a nietypowe przedsięwzięcie połączone z fascynującym wykładem i rozmowami na temat Olgi Boznańskiej, wszystko w magicznym klimacie paryskich kawiarenek. W roli opowiadaczy wystąpią członkowie KoRelacji.
Przybywajcie! Będzie to doskonała okazja, by zgłębić twórczość tej niezwykłej artystki w inspirującej atmosferze.
MOKIS
* * *
rd















