reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 20 lipca. Imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza.
26℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Oleśniczanin przestał być wiceprezesem wrocławskiego lotniska

Aktualności11.07 o 06:08Komentarzy: 23
Związany z Oleśnicą Przemysław Myszakowski nie jest już prezesem wrocławskiego lotniska.Jak informuje portal radiowroclaw.pl, Karol Przywara został nowym prezesem wrocławskiego lotniska, który do tej pory był wiceprezesem obiektu. Z kolei na stanowisko wiceprezesa zarządu Portu Lotniczego powołany został dziś dotychczasowy prezes spółki Cezary Pacamaj oraz od 15 lipca Dariusz Kowalczyk.

Jednocześnie Rada Nadzorcza zdecydowała o odwołaniu ze stanowiska wiceprezesa zarządu Przemysława Myszakowskiego. P. Myszakowski jest związany z Oleśnicą. W przeszłości pełnił funkcję radnego miasta, a także startował w wyborach na burmistrza Oleśnicy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (23)

Ola12.07 o 08:26

Babcia, coś mi się wydaje że obcięto ci UB-ecką emeryturkę! Wystarczy popatrzeć jak działały i zarabiały spółki państwa za PO i za PIS Wyprzedany majątek za PO, odkupiony za PIS, LOT nierentowny za PO, miał być sprzedany (nawet rosjanom - jak mówił Tusk) za PISu przynosił spore zyski, Orlen zarobił przez 8 lat rządów PO 3 mln, za PISu i Obajtka 98 mln Liczby mówią same za siebie

Zgłoś
babcia11.07 o 19:13

Pilot, poprzednicy czyli pisowcy ,byli zawsze i wszędzie byli kompetentni,co teraz widac w każdej dziedzinie,bardzo sprawnie doprowadzili kraj do ruiny.

Zgłoś
fernis11.07 o 16:54

moze niech chlopak wyruszy na pielgrzymke cos moze sie uda znalezc :P

Zgłoś
bezbożny11.07 o 13:59

Krążenie w układach takie ma skutki. Rodzice za czasów "partii" byli ideowi i nieźle im się wspólnie wiodło. Później przeskoczyli na kościelno-pisowskie dróżki (a nie tak dawno można było zobaczyć stukanie kolanami przed tzw. Matką Boską Fatimską). Nie trzeba było zdradzać Matki Boskiej Częstochowskiej ! Nie po to tę częstochowską 1 kwietnia 1656 r., król Jan II Kazimierz Waza zrobił Królową Polski. I to jest na dodatek Maryja Zawsze Dziewica ! W tej sprawie jedynym ratunkiem jest interwencja "ojca dyrektora vel kombinatora". Konkluzja powinna być tylko jedna: wszystkich duchownych rozliczyć ze zbrodni seksualnych, szczególnie wobec dzieci. Wszystkich duchownych odsunąć od państwowego koryta z ukradzionymi pieniędzmi nam podatnikom, jak na przykład tego specjalistę od salcesonu. Jako, że rodzina jest prawnicza powinni zerwać kontakty z Kempą, która Przemka dopieściła posadą. O reszcie pomyśleć co z tym fantem zrobić... Moralność swoją rodzinnie krzewioną w kruchtowych zakamarkach zakończyć. To tak na początek. Żeby wrócić na drogę praworządności.

Zgłoś
***)---11.07 o 11:21

Kempa straciła wpływy, to i jej przyjaciele tracą stanowiska. Zobaczymy, kto następny.

Zgłoś
Haman11.07 o 10:41

Wszyscy won

Zgłoś
Ona11.07 o 10:36

I bardzo dobrze ????

Zgłoś
Posada+11.07 o 10:13

Oj tam, oj tam, i tak się ustawił przez te ładnych parę lat

Zgłoś
Fly away11.07 o 10:11

A on nie był powiązany z pisiorkami? Może dlatego stracił posadkę

Zgłoś
Latawiec11.07 o 09:59

To on taka szycha tam boł a ja się zastanawiałem co on tam robił..?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube