reklama
reklama
Dziś jest wtorek, 23 lipca. Imieniny Bogny, Sławosza, Żelisława.
18℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Mężczyzna zaatakowany nożem? Była krew, był ranny, nie ma zgłoszenia

Aktualności10.07 o 09:38Komentarzy: 46
Policja dostała zgłoszenie o ugodzeniu nożem mężczyzny w Twardogórze. Domniemany poszkodowany nie chce jednak rozmawiać z funkcjonariuszami.Wczoraj około godziny 21 policja została poinformowana, że w jednym z domów w Twardogórze miało dojść do pchnięcia nożem mężczyzny. Na miejsce wezwano również straż pożarną.

Na korytarzu przed wejściem do lokalu policjanci zauważyli krople krwi, jednak nikt nie otwierał drzwi. Funkcjonariusze zdecydowali się siłowo wejść do lokalu. Zastali tam kobietę z dwójką dzieci, którzy oświadczyli, że nie słyszeli pukania.

- Wczoraj o godz. 21:39 Państwowa Straż Pożarna w Oleśnicy zadysponowała Ochotniczą Straż Pożarną w Twardogórze do pomocy policji w otwarciu drzwi do mieszkania w miejscowości Twardogóra - podaje Ochotnicza Straż Pożarna w Twardogórze.

Kobieta zadeklarowała, że nie doszło do użycia przemocy, a jedynie wdała się w sprzeczkę słowną ze swoim partnerem. Policjanci ustalili, że mężczyzna przebywa w szpitalu w Trzebnicy. Miał widoczne rany twarzy. - Mężczyzna nie chciał współpracować z funkcjonariuszami, nie przekazał jak doszło do zdarzenia i co się stało - relacjonuje Bernadeta Pytel z oleśnickiej policji.

Jak informuje policja, mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Podobnie jak kobieta przebywająca w mieszkaniu, która miała we krwi 2 promile. Dzieci zostały przekazane pod opiekę babci.

- Mężczyzna został pouczony, żeby zgłosił zawiadomienie w sprawie. Oświadczył, że nie będzie przychodził na komendę i odmawia jakichkolwiek informacji. Również kobieta twierdzi, że nic się nie stało. Na miejsce uda się dzielnicowy - deklaruje B. Pytel.

rd, fot. OSP Twardogóra

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (46)

Typ10.07 o 10:29

Tylko ostnio dużo kobiet bije facetów ????????????????

Zgłoś
Khe10.07 o 10:17

Lepiej palić trawę niż chlać. Ludzie przestaną się zabijać nawzajem. I kasa będzie wpływać do kieszeni Państwa...

Zgłoś
MojaOlesnica.pl10.07 o 10:11

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
PiSowiec10.07 o 10:09

i bardzo dobrze - brudy jak i żonę pierze się w domu ...

Zgłoś
jp/100%10.07 o 10:02

Załatwią to sami jutro pójdzie maczeta albo katana w ruch i ręce nogi odpadną a może i nawet głowa oby tak dalej róbcie wybija i będzie Święty spokój

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube