reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 20 lipca. Imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza.
23℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Beata Kempa: fajnopolacy ogłupiani przez władzę

Aktualności9.07 o 06:02Komentarzy: 151
Była sycowska europoseł i polityk Suwerennej Polski Beata Kempa w ostrych słowach krytykuje obecny rząd.



Była sycowska europoseł i polityk Suwerennej Polski Beata Kempa w ostrych słowach krytykuje rząd Donalda Tuska.

-To niesamowite jak w krótkim czasie można zdławić siłę i rozwój Polski - CPK do kosza, nakłady na armię redukowane, atom do kosza, reparacje podarowane, edukacja polskich dzieci redukowana, podwyżki cen energii oraz żywności. Jedynie "fajnopolacy" ogłupiani przez tę władzę, za pełnię szczęścia uważają pigułkę dzień po i igrzyska w postaci prymitywnego wyżywania się na opozycji. Tuskostan - żenujący poziom - komentuje Beata Kempa.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (151)

Jan11.07 o 23:29

to tylko kwestia czasu jak t/z zwany elektorat t/z PO ubije swoich deputatów , to tylko kwestia czasu , spadek komunistyczny dupe uratował przed linczem za lata upodlenia narodu , ale ta swołocz zapłaci za to , tylko niech się zaczną podwyżki i inne tam jakby wzrost bezrobocia , bo durny naród już zapomniał jak było kiepsko z pracą , poczekamy .................

Zgłoś
Lolek11.07 o 15:03

Kobieto zejdź z tej politycznej sceny.Mieszkasz pod Warszawą to zajmij się swoim ogródkiem przy posesji.Przestan jątrzyć!!!!!

Zgłoś
Igor 10.07 o 23:04

Z wielką satysfakcją będę patrzył jak tuskomatoły już niebawem oberwą po kieszeni od ryżego

Zgłoś
Xyz10.07 o 22:36

Kolejna miernota. Ani wyglądu ani rozumu. Też znasz angielski jak Obajtek? "Kąsultingowa"? W końcu Polska wolna od tej zarazy. Weź się w końcu za uczciwa pracę żałosna babo wiejska.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl10.07 o 22:01

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Gość 10.07 o 19:37

Tusk i twoje niuki, oddajcie nasze pieniądze! Siedem miesięcy rządów i 53mld długu!!!

Zgłoś
Florentyna Paciaciakowa10.07 o 16:55

Też jesteś chory Pimpuś Sadełko ? Już wielu tu wszelkie mądre wpisy określa przymiotem "Edmund". Ludzi o takich cechach jest wielu w mieście, więc się ciemnoto "antyEdmundowa" zdecydujcie kogo tak określacie. Mnie się "Edmund" podoba. Dużo bardziej niż Jan, Michał, Dawid itp. kościelne lizodupy. Zgłoście się do słynnego "księdza salcesona" jak go wypuszczą z więzienia. Być może wam ulży, albowiem wasza kultura jest z kręgu salcesonowego. U mnie na wsi możecie skorzystać z szopy gdzie kisi się salceson.

Zgłoś
Jo10.07 o 15:10

Ta baba wiecznie mąci

Zgłoś
Pimpuś Sadełko10.07 o 13:36

Edmund @Florentyna Paciaciakowa z twoją przeszłością w SB to weź saperkę i się zakop.

Zgłoś
Florentyna Paciaciakowa10.07 o 11:25

Kempo czy zauważyła pani swoje ogłupienie przez PiS, Suwerenną Polskę i Kościół ? Przecież Kaczyński, Ziobro i Rydzyk i inni przywódcy polskiej skrajnej prawicy od lat robią z pani głową niewyobrażalny "czarny" kogiel mogiel. Dosypują do niego niemałą szczyptę kościelnej ciemnoty dlatego skutki pańskiej działalności polityczno-społeczno-politycznej są tak tragiczne. To wszystko okraszone rydzykową smołą cuchnie. Nie czujesz tego kobieto ?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube