reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 20 lipca. Imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza.
24℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

TJ Football Academy podsumowuje sezon [ZDJĘCIA]

Sport6.07 o 10:00Komentarze Facebooka
TJ Football Academy podsumowuje sezon piłkarski 2023/2024. Publikujemy nadesłany materiał.

Zobacz galerię zdjęć* * *

Ponad 60 zawodników, 5 grup, 4 oddziały w różnych miejscowościach, własny cykl turniejów, 6 partnerów biznesowych, 2 kluby partnerskie, strona internetowa, obóz letni oraz treningi przez cały rok. Tak w skrócie można podsumować intensywny sezon TJ FOOTBALL ACADEMY.

Kiedy niewiele ponad 2 lata temu zaczęliśmy wspólnie tworzyć projekt akademii piłkarskiej, która miała być blisko dzieci oraz ich rodziców, głęboko wierzyliśmy, że w nasz sukces – opowiada właściciel i założyciel TJ Football Academy Tomasz Jaszczyszak.

Oczywiście początki były trudne, ale poprzez wielu wspaniałych ludzi, których poznaliśmy dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że Akademia Funkcjonuje tak, jak to sobie wyobrażaliśmy. Co prawda współpracujemy z dziećmi w wieku 6-12 lat jednak poprzez współprace z AP Syców oraz UKSem Bierutów zapewniamy im ciągły rozwój oraz możliwość rywalizacji we wspólnych turniejach, sparingach oraz obozach. W tym roku bowiem po praz pierwszy, ale na pewno nie ostatni wyjechaliśmy wraz z AP Syców na obóz letni do Poronina.

Kolejny sezon będzie obfitował w turnieje wyższej niż lokalnej rangi i głęboko wierzymy, że pomożemy przez to naszym zawodnikom się rozwijać, a rodzice będą w dumą patrzyli na swoje pociechy.

Głównym założeniem Akademii jest stworzenie bliskiej współpracy pomiędzy trenerami, a zawodnikami, dlatego grupy liczą maksymalnie 15 osób. Przy każdej nadarzającej się okazji spędzamy wspólnie czas wyjeżdżając na mecze Śląska Wrocław, organizując pikniki czy atrakcje jak wyjazdy np. na GoJump.

W tym momencie posiadamy dwie grupy w Oleśnicy 6-8 oraz 9-12 , jedną grupę w Sokołowicach 8-12, jedną w Dąbrowie 8-12 oraz jedną w Dobroszycach 6-8. Nie jest to koniec planów. W okolicy planujemy otworzyć kolejne oddziały, a jeśli w danej miejscowości jest zainteresowanie aby taki oddział otworzyć, to my jako Akademia wszystko organizujemy, wszystko po to, aby rodzice nie musieli w codziennym zabieganiu dowozić swoich dzieci na treningi co jest dla nich dużą wygodą organizacyjną oraz oszczędnością.

Warto wspomnieć o naszych partnerach, którzy są na prawdę wspaniałymi ludźmi, a prywatnie już naszymi przyjaciółmi. Nigdy nie zapomnimy o ich wsparciu i bardzo doceniamy to, że są.

Wszystkim naszym zawodnikom oraz ich rodzicom bardzo dziękujemy za zaufanie i wspólną zabawę w tym mijającym sezonie oraz przypominamy, że trenujmy cały rok! W dowolnym momencie zawsze można do nas dołączyć.

Więcej informacji uzyskają Państwa na naszej stronie www.tjfootballacademy.pl.

TJ Football Academy

* * *

Zobacz galerię zdjęć

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube