reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 20 lipca. Imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza.
23℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Nie śpią przez głośne imprezy w garażu!

Aktualności8.07 o 07:00Komentarzy: 65
Mieszkaniec bloku przy ulicy Krzywoustego w Oleśnicy zgłosił, że w jednym z garaży odbywają się głośne imprezy. Sprawą zajął się policyjny dzielnicowy.- Piszę w imieniu niewyspanych lokatorów bloku przy ulicy Krzywoustego 15-15F. A pewnie i lokatorów bloków przy ulicy Narutowicza 7-9, czy Poniatowskiego. Od wielu miesięcy w jednym z garaży przy ulicy Poniatowskiego, prawie całodobowo odbywają się imprezy z mocnym nagłośnieniem. Szczególnie latem jest to uciążliwe, gdyż trzeba szczelnie zamykać okna, aby udało się usunąć lub nie być nagle obudzonym w środku nocy. Raz byłem świadkiem jak około północy funkcjonariusze policji przyjechali na interwencję, ale nie zostali wpuszczeni do garażu, więc odjechali - napisał do nas czytelnik.

Jak dowiadujemy się od oficer prasowej oleśnickiej policji, st. asp. Bernadety Pytel, w maju i czerwcu policja otrzymała w tej sprawie tylko dwa sygnały od jednej osoby, które wpłynęły 23 czerwca w odstępie kilkunastu minut. - Za pierwszym razem policjanci pouczyli właściciela garażu, który zobowiązał się wyłączyć muzykę. Odjechali, ale pojawiło się kolejne zgłoszenie. Za drugim razem funkcjonariusze słyszeli, że ktoś jest w środku, ale nie otworzył im bramy - informuje.

- W związku z tym, że przy tego rodzaju wykroczeniu musi być osoba poszkodowana, policjanci zadzwonili do zgłaszającej czy chce złożyć zawiadomienie. Pani odmówiła - słyszymy. Przedstawicielka policji zachęca jednak mieszkańców do każdorazowego zgłaszania przypadków zachowań niezgodnych z prawem. - Wystarczy zadzwonić na numer alarmowy 112 i taki sygnał z pewnością zostanie sprawdzony - zapewnia B. Pytel.

Sprawą zajmuje się też policyjny dzielnicowy. Czytelnik, który zgłosił problem poinformował nas, że w ostatnich dniach jest spokojniej i nie słychać hałasów dobiegających z garażu.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (65)

Emeryt z Bykowa11.07 o 05:08

To są nasi "serdeczni" sąsiedzi z bliskiego wschodu!!! Ja już ich znam. Żyją za nasze i imprezują za nasze. Tragedia!!!

Zgłoś
MojaOlesnica.pl10.07 o 23:17

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Gość 10.07 o 19:42

Gdzie jest problem? Rozwalić "garaż" i problem znika.

Zgłoś
Z poczty stefan10.07 o 07:05

I nomanie zrób to głośniej ciemek

Zgłoś
Z poczty stefan10.07 o 07:00

Tłukło i tłukło cały dzień tłukło......

Zgłoś
WrednaPanda9.07 o 21:37

Co trzeba mieć w głowie, żeby siedzieć po nocach w garażu i słuchać gównianej muzyki na film...

Zgłoś
***9.07 o 13:45

aga @...Popieram cię w całości twej wypowiedzi, odnośnie tego incydentu - "garażowego", bo tak powinna zadziałać tut. policja tzw. "cichociemni" i bezradni?

Zgłoś
aga9.07 o 02:16

Co się dziwić kobiecie że odmówiła jak się boi , policja jest od tego żeby karać za zakłócanie ciszy nocnej a nie bać się, straż wezwać wywalić drzwi i obciążyć za taką akcję i ukarać mandatem takim żeby jemu się ode chciało libacje po nocach robić i tyle

Zgłoś
Grfq8.07 o 22:56

Stare konie a w głowach żwir i patyki... Dzisiaj dj. Dzban chyba wzial sobie wolne po tygodniu dudnienia...

Zgłoś
Oels8.07 o 21:27

Pamiętacie pewnie ten temat ze Świeżej. Też nikt nic nie robił.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube