reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 20 lipca. Imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza.
24℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Mafia w Oleśnicy. Zaproszenie do wspólnego udziału w grze

Aktualności21.06 o 08:20Komentarze Facebooka
W niedzielę w Sputniku odbędzie się spotkanie miłośników gry "Mafia". Mile widziane są też osoby, które wcześniej nie miały z nią styczności.Na Facebooku powstała grupa zrzeszająca miłośników popularnej gry towarzyskiej "Mafia". Funkcjonuje ona pod nazwą "Mafia Club Oleśnica".

- Jesteśmy pasjonatami gry "Mafia" i stworzyliśmy tę grupę, abyśmy mogli wspólnie cieszyć się emocjonującymi rozgrywkami, dzielić się strategiami, a także nawiązywać nowe znajomości z innymi miłośnikami tej gry. Co możesz spodziewać się od naszej grupy: organizowanie lokalnych spotkań dla gry; dyskusje na temat zasad gry, taktyk, strategii i doświadczeń; Możliwość nawiązywania nowych znajomości i zaproszeń do gier. Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Mafią czy jesteś doświadczonym graczem - każdy jest mile widziany w naszej społeczności! Zachęcamy do aktywnego udziału, dzielenia się pomysłami i opiniami oraz przestrzegania zasad kultury i szacunku wobec innych członków grupy. Dołącz już dziś i doświadcz fascynującej atmosfery, jaką tylko Mafia potrafi stworzyć! Niech gra się rozpocznie! - czytamy w komunikacie.

A już w najbliższą niedzielę o godzinie 16 w Cafe Sputnik odbędzie się pierwsze spotkanie, na którym będzie można poznać zasady rywalizacji i zagrać w "Mafię".

Zobacz też: Grupa "Mafia Club Oleśnica" na Facebooku

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube