reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 21 kwietnia. Imieniny Anzelma, Bartosza, Konrada.
0℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Głosujmy na KWW Doświadczenie i Rozwój dla Miasta i Gminy Międzybórz!

Aktualności3.04 o 16:24Komentarze Facebooka
Komitet Wyborczy Wyborców Doświadczenie i Rozwój dla Miasta i Gminy Międzybórz zachęca do udziały w wyborach, które odbędą się 7 kwietnia. Dlaczego warto zagłosować na tych kandydatów?Wybory samorządowe 7 kwietnia 2024 roku to kolejna szansa dla Miasta i Gminy Międzybórz na stabilizację i rozwój bazujący na doświadczeniu, umiejętności współpracy i stałej codziennej, obecności bezpośrednio pośród mieszkańców.

Tworząc Komitet Wyborczy Wyborców Doświadczenie i Rozwój dla Miasta i Gminy Międzybórz, skupiamy ludzi, którzy od lat pracują w Radzie Miejskiej jak i tych dopiero wchodzących do pracy samorządowej ale wszyscy działają dla społeczności naszych mieszkańców od bardzo dawna gwarantując że ich wybór na radnych będzie słuszny.

Planując dalszy rozwój naszej Gminy opieramy się na wiedzy i sprawdzonych zasadach pozyskiwania funduszy zewnętrzych ponieważ mamy w tym duże i owocne doświadczenie i co ważne
- potrafimy te środki spożytkować i prawidłowo rozliczyć.

Praca oraz działania Burmistrza i większości tych ludzi w obecnej j kadencji skutkowała pozyskaniem ponad 46 milionów złotych na inwestycje na terenie Miasta i Gminy Międzybórz.
W programie wyborczym nie obiecujemy przedsięwzięć na które brak konkretnych perspektyw finansowania, nie tworzymy wyborczej fikcji bo jako osoby poważne mamy świadomość odpowiedzialności za deklaracje i plany.

Przez ostatnie lata konsekwentnie współpracując z wszystkimi na terenie gminy, którym rozwój i poprawa warunków codziennego życia są bliskie, wykorzystywaliśmy wszystkie możliwości programów krajowych i unijnych, wsparcia fundacji i funduszy celowych aby łącząc to z możliwościami wkładów własnych budżetu gminy inwestować w infrastrukturę komunalną, oświatową i społeczną a bezpieczeństwo publiczne było dla nas najważniejsze.

Przed nami nowe wyzwania i nowa perspektywa KPO oraz nowe potrzeby naszych mieszkańców w zakresie polityki senioralnej i środowiskowej, to także okres wzmożonego działania w zakresie bezpieczeństwa publicznego, to czas w którym planowanie i działanie samorządu Miasta i Gminy Międzybórz musi być odpowiedzialne, spójne i stabilne oraz zdecydowanie oparte na zaufaniu, równomiernym rozwoju i wzajemnym szacunku dla wszystkich.

Osoby startujące w wyborach na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Międzybórz i starające się o mandat Radnych Rady Miejskiej z KWW Doświadczenie i Rozwój dla Miasta i Gminy Międzybórz to gwarancja wyboru właściwej reprezentacji na najbliższe pięć lat.

Okręg nr 1 Wioleta Ryś; Okręg nr 2 Tomasz Stempin; Okręg nr 3 Krzysztof Buczek; Okręg nr 4 Leszek Hofman; Okręg nr 5 Kinga Stasiaczyk; Okręg nr 6 Magdalena Grzelak; Okręg nr 7 Otylia Duś; Okręg nr 8 Beata Molka; Okręg nr 9 Małgorzata Mazur; Okręg nr 10 Sabina Zapeńska; Okręg nr 11 Rafał Wajnert; Okręg nr 12 Artur Migasiewicz; Okręg nr 13 Lucyna Kanclerska ; Okręg nr 15 Krystyna Lemiesz; Kandydat na Burmistrza Miasta i Gminy Międzybórz-Jarosław Głowacki.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wyborach samorządowych 7 kwietnia i prosimy o Wasz głos!

Materiał wyborczy KWW Doświadczenie i Rozwój dla Miasta i Gminy Międzybórz

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube