reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 21 kwietnia. Imieniny Anzelma, Bartosza, Konrada.
0℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Malarstwo Grażyny Talarek-Jagiełło obejrzymy w Bramie Wrocławskiej

Kultura1.04 o 06:20Komentarze Facebooka
MOKiS zaprasza 6 kwietnia o godzinie 17:30 do Galerii MOKiS na wernisaż wystawy "Moje malarstwo" autorstwa Grażyny Talarek-Jagiełło.* * *

Grażyna Talarek-Jagiełło

Urodziła się w Nowej Soli 1955 r. Przez lata szkoły i liceum pobierała lekcje malarstwa u Pani Bolesławy Sidorskiej i Stefana Kołodzieja. Była najmłodszym członkiem Stowarzyszenia Artystów Plastyków Ziemi Lubuskiej. Po maturze wyjechała do Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Studiów jednak nie ukończyła. Zatrudniła się w Zakładach Archimedes we Wrocławiu prowadząc jednocześnie zajęcia plastyczne dla młodzieży w Domach Kultury. W roku 2005 wyjechała na Opolszczyznę, gdzie zaczęła intensywnie brać udział w różnego rodzaju konkursach, zajmując wielokrotnie miejsce na podium. Jest członkiem Dolnośląskiej Grupy Artystycznej we Wrocławiu.

Ma na swoim koncie wiele wystaw indywidualnych w Polsce. Jest wielokrotną zwyciężczynią międzynarodowych Grup Artystycznych. Jej obrazy są w posiadaniu nabywców prywatnych w kraju i za granicą (Niemcy, Holandia, Finlandia). Maluje realistycznie z nutką impresjonizmu. Kwiaty, pejzaże i ulice miast, to jej wiodący temat. Jej pasją są akwarele, ale maluje również olejem i akrylem.

MOKiS

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube