reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 21 kwietnia. Imieniny Anzelma, Bartosza, Konrada.
1℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Centrum rehabilitacji i fitnessu w dawnej remizie OSP. Pokazano wizualizacje!

Aktualności28.03 o 08:22Komentarzy: 10
Urząd Gminy Dobroszyce zaprezentował wizualizację projektu zagospodarowania dawnej remizy miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. W budynku powstanie centrum rehabilitacji i fitnessu.Zapewne zastanawiali się Państwo, jak będzie wyglądać Centrum Rehabilitacji i Centrum Fitness, które mają powstać w miejscu dawnej świetlicy wiejskiej i siedziby OSP?

My już wiemy i bardzo chętnie podzielimy się z Państwem tą informacją! Architekci z firmy PAVO Projekt Sp. z o.o. z Wrocławia przedstawili nam koncepcję przebudowy pomieszczeń w budynku mieszczącym się przy ul. Parkowej 9-9a w Dobroszycach i zaadaptowaniu ich na Centrum Rehabilitacji i Centrum Fitness. Koszt opracowania ww. dokumentacji wyniósł ponad 119 tys. zł.

W budynku przy ul. Parkowej 9-9a ma powstać: punkt rehabilitacyjny, siłownia wewnętrzna oraz sala fitness, które będą dostosowane dla osób z niepełnosprawnościami. Budynek ma być energooszczędny i ekologiczny.

Przed budynkiem zaplanowano wydzielenie miejsc parkingowych, wydzielenie dodatkowo strefy urządzeń siłowni zewnętrznej, wykonanie tężni solankowej oraz nowych nasadzeń i ogrodzenia. Niebawem ogłosimy przetarg na wykonanie powyższej inwestycji!

UG Dobroszyce* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (10)

Miś 28.03 o 20:47

Uśmiechnięci tylko na plakatach wyborczych później 3 i pół roku zapominamy o wyborcach a później znów im sprzedajemy bajki i kiełbasę wyborczą żeby wybrali i tak w kółko....do troskliwy : dyżur dzis masz ??

Zgłoś
Oooo matko28.03 o 19:18

Kłania się czytanie ze zrozumieniem, przytoczę fragment a Ty się domyśl: ??przebudowy pomieszczeń w budynku mieszczącym się przy ul. Parkowej 9-9a w Dobroszycach i zaadaptowaniu ich na Centrum Rehabilitacji i Centrum Fitness.? Czy trzeba napisać to wielkimi literami? ?PRZEBUDOWY?

Zgłoś
Pytanko28.03 o 18:38

Czyli stary budynek zostanie zbużony?

Zgłoś
Darek28.03 o 17:59

Codziennie na Facebooku inwestycje jakie są w Gminie Dobroszyce a kandydaci, którzy pierwszy raz startują mają na ulotce : postawmy na sprawdzonych ludzi, kopiuj wklej , oby się coś zmieniło i wybrano innych radnych , bo niektórzy już się przykleili do tych stołków

Zgłoś
Troskliwy28.03 o 17:34

Słabe to jest Twoje narzekanie o tym jak Ci źle w życiu. Tu by się przydał psycholog albo terapeuta na taki przypadek jak Twój misiu kolorowy.

Zgłoś
Miś 28.03 o 17:25

Ooo uderz w stół....jest dyżur z UG. Łubu dubu pozdrawiamy.... :) Nie ma co się oszukiwać Wójt staje na głowie żeby w referendum czasami mu nie podziękowano...nie bez przyczyny co chwilę wrzuca tematy do netu o tym co zrobił i co zrobić ma zamiar i to całkiem przypadkowo przed wyborami ...o jojojoj ...w ogóle kampanii nie robi...

Zgłoś
G28.03 o 16:25

@-Mieszkanka,przestań pieprzyć głupoty,tylko rusz swoje grube dupsko i idź poćwiczyć. Kiełbasa w wyborcza,to były papierowe czeki bez pokrycia,które rozdawał Morawiecki,a tu masz salę do treningu,tu i teraz.

Zgłoś
z innej wsi28.03 o 12:07

Super pomysł widać Dobroszyce ,że się coś dzieje.

Zgłoś
Mieszkanka28.03 o 10:53

Kiełbasa wyborcza została rzucona

Zgłoś
Emeryt z Bykowa28.03 o 08:33

Aż mi się chce odwiedzić to miejsce. Podobno będą młode kobiety masować emerytów. Już się nie mogę doczekać!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube