reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 21 kwietnia. Imieniny Anzelma, Bartosza, Konrada.
0℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Problematyczny sąsiad i dewastacja na korytarzu. Co na to policja?

Aktualności28.03 o 07:00Komentarzy: 37
Mieszkańcy jednego z oleśnickich bloków przy ulicy Matejki twierdzą, że mają problem z jednym z sąsiadów. Do tego ktoś prawdopodobnie z nim skonfliktowany pomazał farbą drzwi i elewacje na korytarzu.Okoliczni mieszkańcy skarżą się na problematyczne sąsiedztwo w bloku przy ulicy Matejki w Oleśnicy. Jedno z mieszkań zajmuje trzydziestoparoletni mężczyzna. - Często jest tam głośno, dochodzi do awantur i libacji. Tu się nie da żyć! - słyszymy. Jak twierdzą nasi rozmówcy, lokatorem jest syn właścicieli mieszkania.

Ostatnio ktoś nawet pomazał farbą drzwi i część elewacji na korytarzu. - Słyszeliśmy, że jest z kimś mocno skonfliktowany, chyba chodzi o pieniądze. Powypisywano wulgaryzmy, pojawił się brzydki malunek, a to wszystko oglądają mieszkające w tym samym bloku - komentuje kolejna osoba.

W problematycznym lokatorem nie udało się nam porozmawiać. Za to policja już to robiła i to niejednokrotnie. - Dzielnicowa zna sytuacją i rozmawiała zarówno z właścicielami mieszkania, jak i lokatorem. Ma zapewnienie od bliskich mężczyzny, że będą chcieli wysłać go na przymusowe leczenie - powiedziała nam st. asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Oprócz tego, prowadzone jest postępowanie w związku z malowidłami. - Oprócz prywatnych drzwi, uszkodzona została też elewacja. W związku z tym prowadzone są w tej sprawie czynności - zapewnia policjantka. Apeluje jednocześnie, że w przypadku zachowań niezgodnych z prawem, sąsiedzi powinni bezzwłocznie dzwonić na numer alarmowy 112. - Na pewno policja przyjedzie i zareaguje na każde wezwanie - zapewnia B. Pytel.

op

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (37)

Sasiad29.03 o 22:50

Straszne że ludzie tak na siebie donoszą. Co wam sąsiedzi przeszkadzają? Zajmijcie się swoimi problemami, a nie innych ludzi.

Zgłoś
Heh29.03 o 12:33

O tak , ja już wiem jak to policja przyjeżdża . Na pewno ? - może bo musi ale czy z chęcią ? Niekoniecznie. Pamiętam jak sama wzywałam do śmierdziela policję,który dzień w dzień o każdej porze robił imprezy . Pamiętam jak Pan policjant po przyjeździe odganiał mnie jak natrętną muchę , która mu przeszkadza . Powiedział ; pani już stąd pójdzie i machnął ręką XD Pan policjant był taki asertywny i twardy . Przyjechał pomoc kobiecie robiąc porządek z siuśkiem, który nie skończył 23 lat....

Zgłoś
irek29.03 o 09:37

Dzielnicowi jedyne co robią to rozmawiają, nie poruszają sprawy dalej. Ja zgłaszałem do dzielnicowego patologiczną sąsiadkę, która ćpie, pije, imprezuje, zostawia dzieci same na łykendy to pan dzielnicowy przyszedł, pogadał z nią , ona nagadała mu na mnie bajek i stwierdził, że mamy konflikt. Tyle było ze zgłoszenia. Powiedziałem też że w grę wchodzą narkotyki-zażywa i handluje niedużymi ilościami. Robi to do dziś, zero konsekwencji zgłoszenia,

Zgłoś
SniperTWG29.03 o 07:08

Ehh, gdzie ci policjanci z dawnych lat, co przyjeżdzali do takiego delikwęta, na którego paragrafu nie było, a winny ewidętnie, dostał manto i był spokój... Teraz przyjedzie pani policjant z metra cięta, upomni i na tym koniec.

Zgłoś
Vince McMachon29.03 o 00:40

Stop powiedz że jesteś wrestlerem z WWE bądź AEW. To się opamiętają xd

Zgłoś
Stop28.03 o 23:30

Dlaczego penis jest cenzurowany? Nie ma czegoś takiego jak "wulgarność", odczepcie się od ludzkich ciał

Zgłoś
Hejter 28.03 o 22:00

Odpowiedź jest prosta kto ogląda WWE ten wie że na takich ludzi to Pedigree pomoże jedynie

Zgłoś
Koleś Oleś28.03 o 21:07

Jakie k...a leczenie, wyje..ć z polski na front i po sprawie. Oleśnica miastem progów zwalniających, głosujcie na tych co wydają decyzje o budowie.

Zgłoś
Czw28.03 o 20:11

W Oleśnicy niestety nie on jeden daje w kość sąsiadom. Są budynki i bramy mieszkań spółdzielczych gdzie mieszkają ludzie ,którzy palą papierosy na klatkach schodowych , zostawiają otwarte drzwi wejściowe do mieszkań z których wydobywa się straszny smród. Ponadto zastawione klatki schodowe wózkami dziecięcymi, rowerami i co z tym zrobić. A w piwnicach załatwiają swoje sprawy fizjologiczne. Upominnanie przez administrację jak samych lokatorów nie przynoszą żadnych efektów. Pytanie co się dzisiaj dzieje z ludźmi trudno zgadnąć .

Zgłoś
MojaOlesnica.pl28.03 o 19:40

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube