Młodzicy Pogoni Oleśnica rozpoczęli rozgrywki ligowe

Sport25.03 o 06:21Komentarze Facebooka
W sobotę dniu Młodzik III Pogoni Olęśnica zapoczątkował rozgrywki ligowe. Każdy z podopiecznych trenera Piotra Nasiadka zadebiutował w lidze młodzika.

* * *

Jadąc do Królewskiej Woli busem odczuwało się napięcie wśród zawodników. Od początku meczu przejęliśmy inicjatywę jednak trema dawała znak i szwankowała skuteczność. Po paru nie sfinalizowanych akcjach w 22 minucie najmniejszy na boisku i chyba najmłodszy z zawodników Franek Sypko jako pierwszy z drużyny wpisał się na listę strzelców i otworzył wynik. To uśpiło naszą czujność i do przerwy schodziliśmy z remisem (1:1).

Po przerwie dalej mieliśmy kontrolę na boisku co przyczyniło się zdobyciem kolejnych dwóch bramek Stasia Kurczab a na koniec meczu pięknym golem popisał się Jaś Ciura. Przeciwnicy walczyli jednak do końca i zdobyli 2 bramkę zamykając wynik 4:2 . Cieszymy się z pierwszej wygranego meczu w lidze. Miejmy nadzieję że to pozwoli nam nabrać większej pewności w podejmowaniu decyzji za murawie.