reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 21 kwietnia. Imieniny Anzelma, Bartosza, Konrada.
1℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Pierwsza edycja Oleśnica Rock Wave w MOKiS-ie [ZDJĘCIA]

Kultura24.03 o 09:00Komentarze Facebooka
W sobotę w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Oleśnicy odbyła się pierwsza edycja przeglądu lokalnych zespołów, czyli Oleśnica Rock Wave - "odkryj brzmienie miasta"

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia- Do przeglądu zgłosiło 11 formacji. Każdą z nich długo by komplementować – wszystkie prezentowały wysoki poziom, ciekawe koncepcje i sporo świeżości (w sam raz na imprezę inicjującą wiosnę), więc mieliśmy duży dylemat by wybrać najlepszą szóstkę – ostatecznie na scenie MOKiS zaprezentują się reprezentanci różnych stylistyk i gatunków – będą rodzimi weterani sceny muzycznej, ale i w miarę nowe projekty: The Red Rock, Otrogen, Blef, LenaFlea, Hipnotyk, Croix Noire - informował MOKiS.

Gościem specjalnym był zespół Formy Planet. - FORMY Planet to muzyczna gromada gwiazd stworzona w mikrogalaktyce Trójmiasta. W ich orbitach elektronika miesza się z zimną falą, przestrzenną gitarą i mocno grającą sekcją rytmiczną. Wokalista Rafał Jurewicz (Why Bother?, The Shipyard, Made in Poland) odpowiada za teksty, basista i klawiszowiec Piotr Pawłowski (Made in Poland, The Shipyard, Dance Like Dynamite) to ojciec założyciel i ojciec chrzestny całej formacji, gitarzysta Krzysztof Stachura (Bielizna, Mordy, Nieznany Wykonawca) wypełnia przestrzeń kosmicznym pyłem, gazowymi chmurami, ciemną materią, rozbłyskami gamma, słonecznym wiatrem czy przelatującymi kometami, a perkusista Mariusz Noskowiak (Blenders i liczne własne produkcje) spaja i zacieśnia ten układ gwiazd i planet - czytamy w komunikacie.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

źródło: MOKiS

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube