(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zawodnicy Run4Fun z medalami na mistrzostwach

Sport18.03 o 11:50Komentarze Facebooka
Publikujemy komunikat klubu Run4Fun.

W sobotę 16 marca w Olszynie odbyły się MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA I MISTRZOSTWA DZIECI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Do przygranicznej miejscowości zjechali się zawodnicy z całego województwa, żeby rywalizować na przełajowych trasach w wielu kategoriach wiekowych. Konkurencja była duża, bo do startów zgłosiło się około 500 zawodników z klubów sportowych.
Przedstawiciele Akademii Sportu Run4fun Oleśnica, bardzo dzielnie walczyli z rywalami na przełajowych trasach i do Oleśnicy wrócili z 3 medalami.

Najwyższe miejsce na podium i MISTRZOSTWO wywalczyła SONIA KITA , która na dystansie 500m w kategorii U12 nie miała sobie równych i w pięknym stylu wywalczyła ZŁOTY MEDAL.
Sonia to bardzo dobra biegaczka i zapewne jeszcze niejednokrotnie będzie można usłyszeć o jej sukcesach sportowych. Dla Soni były to pierwsze tak ważne mistrzowskie zawody i poradziła sobie rewelacyjnie.

SREBRNE MEDALE i WICEMISTRZOSTWO w biegu na dystansie 150m w kategoriach U8 wywalczyło rodzeństwo LILA KUBACKA oraz LEON KUBACKI. Bliźnięta świetnie spisali się w swoich biegach i walczyli o zwycięstwo do samego końca i obojgu do najwyższego miejsca na podium zabrakło dosłownie centymetrów. Rewelacyjny debiut na mistrzostwach.

W biegu na dystansie 1600mw kategorii U16 10 miejsce zajęła NATASZA KRZAK .
Na dystansie 300m w kategorii U10 - 13 miejsce zajęła MILENA BARGŁOWSKA
Na dystansie 1000m w kategorii U14- 52 miejsce zajęła MAJA BARGŁOWSKA.

Osiągnięte wyniki są bardzo dobrym prognostykiem przed nadchodzącym sezonem letnim.