reklama
reklamareklama
Materiał wyborczy KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
reklama
reklama
Dziś jest poniedziałek, 15 kwietnia. Imieniny Anastazji, Wacława, Leonida.
9℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

10 lat temu padł pomysł zorganizowania OFCY!

Ciekawostki13.03 o 14:17Komentarze Facebooka
Dziesięć lat temu z ust Tomasza Czyżewskiego padła propozycja, aby zorganizować Oleśnicki Festiwal Cyrkowo-Artystyczny. Wydarzenie stało się jednym z najważniejszych wydarzeń w regionie.


fot. Jacek Smolak / źródło: OFCA

* * *

Wybaczcie nam, jeśli w tym roku będziemy nadto sentymentalni, ale nie da się inaczej! Właśnie nadszedł czas, kiedy to 10 lat temu za namową (one and only) Tomasza Czyżewskiego i ze wsparciem miasta Oleśnica, podjęliśmy decyzję, że "robimy to!".

Nie podejrzewaliśmy, że grupa kilku (mniej lub bardziej) znajomych sobie osób ogarnie cyrkowy festiwal, o którym w przyszłości będzie naprawdę głośno! A to wszystko w naszym małym, ale ukochanym mieście. Dla zdecydowanej większości z nas te 10 lat to mnóstwo wspomnień, czas zawierania nowych znajomości i przyjaźni, które trwają do dzisiaj. Jednocześnie to też czas ciężkiej pracy (po godzinach), stresu i wielu chwil zwątpienia. Ze względu na zbliżający się jubileusz chcemy Was, droga Publiczności, a także wolontariuszy oraz siebie samych zabrać w podróż sentymentalną i przypomnieć co wspólnie przeżyliśmy, jakie były początki oraz jakich artystów gościliśmy na oleśnickich scenach.
Kto wie, może zdradzimy trochę zakulisowych historii, które jeszcze nie widziały światła dziennego?

Mamy nadzieję, że ta retrospekcja się Wam spodoba. Tymczasem, na zachętę, załączamy Wam jedno z pierwszych zdjęć ekipy organizacyjnej festiwalu z 2014 roku.

Stay tuned!

Fundacja OFCA

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube