reklama
reklamareklama
Materiał wyborczy KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
reklama
reklama
Dziś jest poniedziałek, 15 kwietnia. Imieniny Anastazji, Wacława, Leonida.
10℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Dzień Kobiet. Uliczna sonda portalu MojaOlesnica.pl! [WIDEO]

Ciekawostki8.03 o 07:04Komentarzy: 14
Dziś obchodzimy Dzień Kobiet. Z tej okazji w Oleśnicy zrealizowaliśmy sondę wideo z życzeniami dla pań i nie tylko. Zapraszamy do obejrzenia materiału!

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (14)

Ja9.03 o 05:51

Beznadziejnie i sztucznie przeprowadzone rozmowy ????

Zgłoś
Dzień kobiet8.03 o 16:46

Kobieta - etymol. - ta zajmująca się korytem i chlewem. Określenie powstałe z dwóch członów: kob, pochodzi od słowa chlew, natomiast końcówka -ieta wskazuje na rzeczownik rodzaju żeńskiego.

Zgłoś
Madonna8.03 o 16:15

Ja na swoich mężczyzn nie narzekam zawsze mi jest z nimi dobrze nigdy nie czułam od nich Pogardy, Nigdy nie usłyszałem złego słowa zawsze jestem szanowana nie muszę być kurą domową bo taki stereotyp nie każdy facet jest zły....

Zgłoś
Brak złudzeń 8.03 o 15:45

Życzenia facetów w tym państwie można sobie wsadzić do szafy. Nie ma co się łudzić ? nienawidzą kobiet. Goździki sobie darujcie, nie potrzebujemy waszych kwiatów a potem plucia przez kolejne 364 dni a roku (a nawet 365)

Zgłoś
Szpilka dla zasady8.03 o 15:19

Z okazji Dnia Kobiet składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim mężczyznom, którzy są marginalizowani zarówno przez MOKiS jak i Bibliotekę Publiczną. Oleśnica jest mężczyzną.

Zgłoś
matrix8.03 o 15:05

Dzien kobiet tez mi cos niech zrobia jeszcze dzien szynki

Zgłoś
jp100%. 8.03 o 13:44

Nimfomanki to diablice... Życzę Ci żenada tego co ty życzysz nam chłopą i jeszcze raz więcej, najlepszego..

Zgłoś
Żenada 8.03 o 13:34

jp/100% Sam pracujesz w kamieniołomie? Nie wiem czy wiesz, ale w przypadku wojny pobór dotyczy wszystkich, inna sprawa, że będziesz ostatnim, który na tą wojnę pójdzie. Aaaa i nie zapominajmy o tym, że sami sobie te durne zasady wymyśliliście w imię tego, że jeden medyczna a w ciągu roku może zapłodnić w teorii dobrze ponad 365 kobiet, a jedna kobieta w ciągu roku może być tylko raz w ciąży zakończonej sukcesem. Żadne to miłosierdzie, tylko wyrachowanie i liczby. Kolejny argument by mieć was w poważaniu, hatfu

Zgłoś
jp/100%8.03 o 12:21

Oczywiście też Jestem za równouprawnieniem więc *********** do kamieniołomów albo na wojnę kałacha pod pache i won jak nie chcesz siedzieć w domu wtedy twoje mięso nie ucierpi ewentualnie kto inny je pożre

Zgłoś
Żenada8.03 o 11:40

Cyt.: dużo uśmiechu na codzień Uśmiech będzie, gdy Polki w tym państwie przestaną być traktowane przedmiotowo, ewentualnie jak kawał mięsa. Nie chcemy kwiatków i czekoladek, a następnego dnia plucia na nas. Chcemy równych praw reprodukcyjnych i poszanowania autonomii naszego ciała. Nie podoba wam się taka reakcja? Życzenia nie są po to, by zrobiło wam się miło gdy je składacie. Życzenia są dla nas.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube