reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 21 kwietnia. Imieniny Anzelma, Bartosza, Konrada.
1℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Miał kandydować na burmistrza, będzie kandydował na radnego z OR

Aktualności23.02 o 14:00Komentarzy: 103
Krystian Ruchel nie będzie ubiegał się o fotel burmistrza Oleśnicy. Wystartuje jednak w wyborach na radnego z komitetu Oleśnica Razem.


Krystian Ruchel i Michał Kołaciński

W grudniu informowaliśmy, że na stanowisko burmistrza Oleśnicy miał kandydować Krystian Ruchel, który szkołę wyższą i doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Niedawno wycofał się z tego pomysłu. W nadesłanym do naszej redakcji oświadczeniu stwierdza, że będzie kandydował z komitetu Oleśnica Razem Michała Kołacińskiego, którego "ceni za uczciwość oraz za troskę o każdego człowieka".

Według niego, konieczna jest zmiana władzy w mieście i krytykuje rządzące ugrupowania. - W związku z powyższymi faktami podjąłem decyzję o kandydowaniu na radnego w okręgu 3 z ramienia Komitetu Wyborczego Michała Kołacińskiego Oleśnica Razem - napisał K. Ruchel.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (103)

Kuba26.02 o 20:12

Krycha ? Serio ?

Zgłoś
Tyle w temacie obserwacji25.02 o 10:36

Dwóch kandydatów a jednak mają z pisem coś wspólnego?

Zgłoś
wyborca25.02 o 01:43

Nie znam tego pana,ale...ok!

Zgłoś
emeryt z bykowa24.02 o 22:13

pis po jedno zło. sowiecki socjalizm to zaraza ludzkosci. utrzymywanie pasozytów nierobów przez pracujacych Polaków jest chore.

Zgłoś
Mieszkaniec 24.02 o 19:21

@. - tak pan Michał prawdziwy z krwi i kości. Niech Ci będzie. Miłego wieczoru.

Zgłoś
.24.02 o 19:12

@ Mieszkaniec, na określenie Pan to trzeba sobie zasłużyć, panowie z Forum Rozawoju używali innych okresleń niż Pan, pamiętam kret, nóż w plecy, rozczarowanie. Czy uważasz, że ktoś taki zasługuje na określenie Pan? Co innego Pan Michał Kołaciński, to prawdziwy Pan z krwi i kości. Hmmm, nic nie zrobię, mam uraz i zasady.

Zgłoś
Mieszkaniec 24.02 o 19:01

@. - jak już piszesz cały czas pan Michał to miej chociaż trochę kultury i napisz pan Horbacz, widać z daleka że to pisowiec. Zero kultury.

Zgłoś
xyz24.02 o 16:39

Są z PIS-u.

Zgłoś
.24.02 o 12:39

Hejt, kłamstwa, pomówienia, chęć poniżenia, tak wygląda większość komentarzy, dlaczego nie ma merytorycznych głosów? Dlaczego nikt nie napisze, że Pan Michał Kołaciński po tych 9 latach w miejskim samorządzie, w tym 4 lata jako burmistrz jest świetnie przygotowany do pełnienia tej zaszczytnej i ważnej roli? Jego aktywność w czasie sesji RM, rzeczowość i merytoryczność wypowiedzi i działalność wzbudza szacunek i poklask, niejednokrotnie udowodnił, że lepiej rozumie problemy miasta , ich złożoność niż Bronś, wielokrotnie swoimi wypowiedziami udowadniał w jak wielkim błedzie jest obecny burmistrz, dla Pana Michała miasto i samorząd nie stanowią już żadnej zagadki, po meandrach prawniczych porusza się bez żadnego problemu. W przeciwieństwie do Horbacza, który jest bardzo słabym przewodniczącym Rady Powiatu, był nawet wniosek o jego odwołanie ale głosami koalicjanta PiS utrzymał się na stanowisku. To są powody dla których nie mam wątpliwości, że jedynym słusznym wyborem jest Oleśnica Razem i Pan Michał Kołaciński.

Zgłoś
Żadnych orków 24.02 o 11:41

Z listy PiS startuje. Z tej samej mentalnie, politycznie, światopoglądowo, co inne prawicowe ugrupowanie, które na siłę odcina się od swych korzeni. Tyle że człowiek może wyjść z PiS, a PiS z człowieka nigdy...jako memento proponuję poogladać dizajn auta radnej z tego ugrupowania...

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube