reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 21 kwietnia. Imieniny Anzelma, Bartosza, Konrada.
1℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Zmiany godzin odjazdów autobusów trzech powiatowych linii

Aktualności23.02 o 11:54Komentarzy: 2
Oleśnickie starostwo poinformowało, że zmienia się nieco rozkład jazdyw ramach Powiatowej Komunikacji Autobusowej.Od 26 lutego (poniedziałek) wprowadzone zostaną zmiany w godzinach odjazdów autobusów na liniach P-1 (Lipka - Dziadowa Kłoda - Syców), P-3 (Syców - Twardogóra - Syców) i P-8 (Syców - Dziadowa Kłoda - Oleśnica). O zmiany zawnioskowali mieszkańcy powiatu, celem lepszej koordynacji istniejących połączeń - informuje Starostwo Powiatowe w Oleśnicy.

Nowe rozkłady jazdy pojawiły się już na tabliczkach przystankowych, na stronie Powiatu Oleśnickiego oraz na stronie przewoźnika: https://turbotrans.pl/rozklady-jazdy-autobusow/.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Oleśniczanka25.02 o 09:53

Dostosujcie w końcu komunikację miejską do odjeżdżających i przyjeżdżających pociągów a przede wszystkim rano gdzie młodzież jedzie do szkoły nie jeden na godzinę i godzinę przed odjazdem Ale co pół godziny tak żeby młodzież nie musieć dowozić samochodami na PKP i nie blokować całej ulicy czasami dochodzi do takiej sytuacji że samochody zaparkowane są do samego wiaduktu i Ciężko przejechać A już wyminąć się absolutnie trzeba i jeździć po chodniku Dlaczego nikomu na tym nie zależy bo Miejska Komunikacja jest dostosowana dla emerytów powodzenia

Zgłoś
DLA23.02 o 18:29

Ciekawe kto będzie obsługiwać Komunikację miejską?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube