reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 21 kwietnia. Imieniny Anzelma, Bartosza, Konrada.
1℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

20-latek zatrzymany ze znaczną ilością narkotyków!

Aktualności22.02 o 12:23Komentarzy: 31
Policja informuje o 20-letnim mężczyźnie, który został zatrzymany ze znaczną ilością narkotyków.***

Oleśniccy kryminalni dzięki wnikliwej pracy operacyjnej zatrzymali 20-latka, który przy sobie oraz w miejscu zamieszkania posiadał ponad 710 porcji mefedronu, 157 sztuk tabletek ekstazy oraz blisko 560 porcji marihuany. Mieszkaniec Oleśnicy najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości kryminalnej ustalili, że jeden z mieszkańców Miasta Oleśnica może posiadać znaczne ilości narkotyków. Podczas realizowania czynności przy wskazanym mężczyźnie oraz w jego miejscu zamieszkanie funkcjonariusze ujawnili 710 porcji mefedronu, 157 sztuk tabletek ekstazy oraz blisko 560 porcji marihuany.

20-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Policjanci wraz z Prokuraturą Rejonowa w Oleśnicy wystosowali do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Sąd po zapoznaniu się z zebranym materiałami dowodowymi wydał decyzję o zastosowaniu trzymiesięcznego aresztowania wobec mieszkańca Oleśnicy. Za popełnione przestępstwo, zatrzymanemu może grozić mu kara nawet do 10 lat więzienia.

st.asp. Bernadeta Pytel
Oficer Prasowy KPP w Oleśnicy

***rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (31)

Honkongo26.02 o 00:06

Brać tego uziego mały diler

Zgłoś
Xd24.02 o 15:13

Mnie tam nigdy nie złapią

Zgłoś
zw-kowalski23.02 o 19:51

Do @Irek. Masz rację. Ale wina leży też po stronie lokalnych samorządów. Czy miasto Oleśnica dokonało kiedyś pomiaru ścieków komunalnych na pochodne narkotyków po weekendzie ? Nie. W Szwecji lokalne samorządy takich pomiarów dokonują. Znają ile w weekend dane społeczeństwo wypiło alkoholu czy na ile najarało się. To samo robili z Covidem. Nie tylko testy ale analiza ścieków. Wtedy wiadomo jaka jest skala tego procederu. Wejdź sobie rano do sądu. Jeśli kojarzysz zapach maryśki to wyczujesz ile tego zapachu jest w sądzie.

Zgłoś
Figiblikim23.02 o 14:41

A inne osoby np uzi to co

Zgłoś
Irek23.02 o 07:55

To, że mlodzi ludzie rujnują swoje życie i zdrowie poprzez narkotyki to ciul. Przede wszystkim chodzi o to, że przy okazji niszczą życie innym ludziom. Swoim rodzinom, obcym ludziom, bo często w stanie naćpana prowadzą pojazdy, w stanie głodu dokonują kradzieży, rozbojów. Żal mi jest ich rodziców, którzy w większości chcieli wychować dobrego człowieka i obywatela, a uchowali degenerata i ćpuna ,niejednokrotnie złodzieja i mordercę.

Zgłoś
Jop22.02 o 23:23

Co raz więcej młodych handluje narkotykami gdzie są opiekunowie czy to rodziny patologi takie dzieci niczdomu nie wynoszą dobregosamo zło niszczą swoje życie kończy się tylko za kratami i już nie będzie nic dobrego

Zgłoś
Dziadzio22.02 o 21:55

A ja rozważylbym deskoterapię.Tak dla przykładu.

Zgłoś
zw-kowalski22.02 o 20:43

Fajnie macie. Wystarczy wejść na ten portal aby dostać namiar na towar. To co wy wiecie tego udaje że nie wie oleśnicka policja. Jaki w tym mają interes.

Zgłoś
Marta 22.02 o 17:58

Znawcy tematu!Martusia siedzi i troluje kolejny temat żyjesz widzę tym

Zgłoś
Aaaaa22.02 o 17:53

Do Aaa Tobie to proponuje słownik do ręki !

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube