reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 21 kwietnia. Imieniny Anzelma, Bartosza, Konrada.
0℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Dyrektor zamku odwołany! Znamy jego następczynię

Aktualności21.02 o 14:47Komentarzy: 88
Były współpracownik Beaty Kempy, dyrektor CKiW OHP mieszczącego się w zamku w Oleśnicy Przemysław Wróbel został odwołany ze stanowiska. Jego miejsce zajęła Iwona Wiśniewska-Kocjan, działaczka Nowej Lewicy związana z gminą Bierutów.


Przemysław Wróbel (pierwszy z lewej) został odwołany ze stanowiska / fot. yt / Oleśnica Razem

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (88)

Ble16.03 o 16:13

- co kogo obchodzi orientacja pana Przemysława, z pawimi piórami nie paradował po ulicach; nie była to sensacja ani nie tajemnica w Oleśnicy, pan bywał na portalach towarzyskich jak wielu samotnych młodych dorosłych; - młodzian miał 16 lat, utrzymywał korespondencję zanim był podopiecznym OHP. Wiek zgody w Polsce wynosi 15 lat. Prowadząc taką korespondencję równie dobrze młodzian mógł próbować wykorzystywać dyrektora zwłaszcza że do OHP często nie trafiają same aniołki; do żadnego bezprawnego kontaktu wg tej relacji nie doszło, dowodów w postaci zdjęć nie ma; - pytanie zasadnicze: dlaczego to wypływa przed wyborami; Zaszczuto człowieka.

Zgłoś
Lulo12.03 o 14:33

Ludzie przecież każdy dobrze wie że sprawa o mobbing została nakręcona w ramach zemsty przez pasierba byłego burmistrza Bierutowa, który dla niej pracował. Pracę też dostał dlatego że ojciec był burmistrzem. Została oczyszczona z zarzutów. Plus założę się że każdy z was załatwil swoje prywatne sprawy w czasie pracy chociaż raz w życiu... Trzeba dawać ludziom szanse. Ja myślę że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Czas pokaże.

Zgłoś
xxx25.02 o 18:37

Miller - Ogórek , Czarzasty - Kocjan

Zgłoś
Ktosiekcosiek23.02 o 21:40

Ile hejtu, pogardy i propagandy. Jak nowemu i staremu dyrektorowi życzę dalszych sukcesów. A starego i nowego dyrektora będzie bronić historia i to co zostało zrobione dla zamku. Szkoda tylko że z nadania partyjnego muszą być dyrektorzy - no cóż widać taki los polski i zamku w Oleśnicy

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski23.02 o 15:38

Zmarnowane szanse https://youtu.be/AojvUl-uCqw

Zgłoś
Bibi23.02 o 04:30

Jednak złodziejka to ma fajne życie

Zgłoś
Helena22.02 o 23:53

Czas na biuro paszportowe we Wrocku.

Zgłoś
Anna22.02 o 21:27

Do @Kowalski melduj. Zgadzam się całkowicie. Właściwie wszyscy wychowawcy odeszli z OHP w ostatnich latach. Takiej czystki tam nigdy wcześniej nie było. Wielu z nich pracowało tam wiele lat. Szkoda, młodzież wiele traci.

Zgłoś
Kowalski melduj 22.02 o 20:26

Przez tego dyrektora wielu wspaniałych ludzi odeszło z tej pracy. Kiedyś mój dobry znajomy tam pracował poświęcał się dla tej młodzieży i dalej jest genialnym pedagogiem. A ten przydupas, gejkkk niszczył ludzi, kto tam pracował ten zna prawdę. Sprawiedliwość jednak sama się wymierza

Zgłoś
Adrian 22.02 o 20:21

Z jednego mobbingujacego na kolejnegokolejna. Tacy ludzi nie powinni zajmować takich stanowisk

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube