reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 21 kwietnia. Imieniny Anzelma, Bartosza, Konrada.
0℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Milion złotych na budżet obywatelski w Oleśnicy?

Aktualności21.02 o 09:15Komentarzy: 9
Kandydat na burmistrza Oleśnicy Adam Horbacz (niezależny, z poparciem Platformy Obywatelskiej) proponuje zwiększenie kwoty na Oleśnicki Budżet Obywatelski do miliona złotych.- Wielka sprawa! Czas na zwiększenie puli środków Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Odpowiadając na sugestie wielu mieszkańców i naszych społecznych aktywistów proponuję, aby ta kwota wynosiła okrągły milion złotych. Przypomnę, że obecnie jest to 650 tysięcy złotych - proponuje kandydat na burmistrza Oleśnicy Adam Horbacz (niezależny, z poparciem Platformy Obywatelskiej).

- Nowa, wyższa kwota mogłaby zostać wprowadzona już w edycji 2025. Jestem przekonany, że oleśniczanie – tak jak dotychczas – doskonale wykorzystają te środki na realizację swoich wymarzonych, miejskich projektów obywatelskich - przekonuje A. Horbacz.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (9)

surv21.02 o 20:54

Ludzie w wielu miastach chcą teraz przeglądu schronów zamiast budowy nowych placów zabaw czy skateparków. A jak to wygląda u nas?

Zgłoś
Jaś21.02 o 17:48

Tysiace pomysłów, obiecanek a szkoła do której chodze nie ma Sali sportowej , bo musimy ja dzielić z inna szkołą. Nie mamy boiska bo musimy ja tez dzielić. Moze nasza kochana władza coś z tym zrobi? Pomysli o młodych wyborcach. Tak nie powinno byc. Jak myślicie jaka to szkoła to nasza jedynka LO.

Zgłoś
powiedzmy przełożeni21.02 o 17:26

Bronś wykończył OBO tak, że aż mistrzyni z jego komitetu musiała rozpętać aferę PESELGATE bo nikt już nie chciał głosować na to badziewie, a teraz HorboBronś będzie manipulował przy OBO no to katastrofa murowana. Horbacz to słaby przewodniczący Rady Powiatu i niech tam już zostanie, do miasta niech się nie pcha nikt go tu nie chce.

Zgłoś
Nie tu leży pies pogrzebany21.02 o 17:13

Brona, jakieś placyki zabaw, trochę krzaczków, kastrowanie zwierząt, łyżwy, szafki w szkołach i krzywa niwelacja, że o budkach dla owadów nie wspomnę. Pomoc psychologiczna to też absurd w kontekście budżetu obywatelskiego. Mapa inwestycji OBO wygląda marnie i zwiększenie kwoty tutaj nic nie zmieni.

Zgłoś
.21.02 o 16:50

Wincyj na pesele byndzie!

Zgłoś
radosny21.02 o 14:21

Pis stękacze na bani już jęczą!!!!!

Zgłoś
amatorzy21.02 o 14:00

Taka prośba, niech Horbacz OBO lepiej nie rusza, dość Bronś nawywijał. Zostawcie to zawodowcom przyjdzie Kołaciński i posprząta ten bajzel po Bronsiu. Co zapomnieliście o aferze PESELGATE?

Zgłoś
oby21.02 o 12:29

Hmmm, patrząc na ten bubel wiszący na Bramie Wrocławskiej zabroniłbym kategorycznie Bronsiowi realizowania projektów w ramach OBO. Na szczęście idzie nowe, kolejny burmistrz, oby to nie był Horbacz bo będzie powtórka z rozrywki, więc ten nowy burmistrz powinien ogarnąć temat OBO.

Zgłoś
Koło z reja21.02 o 10:40

I rozwalą milion na jakieś durnowate pomysły i gadżetowate inwestycje.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube