reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 21 kwietnia. Imieniny Anzelma, Bartosza, Konrada.
1℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Proponują remont ul. Kopernika w Oleśnicy [WIDEO]

Aktualności21.02 o 09:01Komentarzy: 75
Kandydat na burmistrza Oleśnicy Michał Kołaciński (Oleśnica Razem) chciałby jako burmistrz wyremontować ulicę Kopernika w Oleśnicy.- Mieszkańcy "Serbinowa" od lat czekają na gruntowny remont nawierzchni ulicy Kopernika. Michał Kołaciński i Paweł Bielański - Radny przedstawiają plan poprawy infrastruktury drogowej w tej części miasta - informuje Oleśnica Razem.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (75)

PL23.02 o 19:42

Jeżeli remont ul. Kopernika ma być programem wyborczym, to ja dziękuję temu kandydatowi. Za jego ewentualną realizację są odpowiedzialne odpowiednie jednostki. Kandydat powinien przedstawić wizję rozwoju dla Oleśnicy, a nie ul. Kopernika (nie mając nic dla tej ulicy).

Zgłoś
Mark Clark23.02 o 10:56

o telka już swoje rusztowania trzyma na drodze, ale kto bogatemu zabroni

Zgłoś
Mamol23.02 o 10:45

Obiecanki są od lat, że już wkrótce ruszy remont ulicy Kopernika. Prawda jest taka że co kadencję temat powraca że w planach jest remont, a przez lata nie zrobili nic!

Zgłoś
V22.02 o 22:10

Razem dla Oleśnicy = PiS

Zgłoś
JAK22.02 o 19:08

Kołaciński podkradł Bronsiowi pomysł na remont Kopernika. O tym, że taki remont będzie wiadomo było w momencie oddawania mieszkań socjalnych przy Kopernika 13. Wstyd albo chytry podstęp. Później będzie krzyczał, że realizują jego pomysły. Wszyscy tylko nie Kołatek na burmistrza. Miał swój czas, a on szybko i bezowocnie minął.

Zgłoś
obserwator22.02 o 18:10

Mam nadzieje ,że sam weźmie się do roboty. Bo do łopaty to się nadaje.

Zgłoś
***** ***22.02 o 15:55

jest szansa na koryto, i zajęcza wara już swoją gębę pcha w media

Zgłoś
ewa22.02 o 12:42

komu to potrzebne wilenska zrobcie ,drogi wjazdowe i wyjazdowe z olesnicy bo wstyd jak ktos przyjedzie dziura na dziurze zero zainteresowania , kopernika 3 samochody na krzyz przez dobe zart

Zgłoś
wirusek22.02 o 10:26

Popieram kandydata na burmistrza Pana Kołacińskiego, sprawdził się już jako dobry gospodarz w swej krótkiej kadencji, mimo przeciwnych mu sił tut. koterii, choćby to, że uratował od całkowitej degradacji, stary zabytkowy szpital po przejęciu go od starostwa, po gruntowym remoncie powstało CUS(D) które służy społeczeństwu do dziś, doprowadził do normalności naukę w szkołach podstawowych, przejętych (częściowo wcześniej na gimnazja,na I zmianę nie na II) po likwidacji tych że gimnazjum, rozwiązał straż miejską - b. kosztowną i niewydajną, zniesione zostały opłaty w komunikacji miejskiej dla wszystkich, powstały dodatkowe ścieżki rowerowe, rondo, ogródek zabaw dla dzieci przy ul. Kochanowskiego, rozbudowa stadionu miejskiego i trawiastego boiska piłkarskiego przy ul. Brzozowej, współpraca z dyr. zamku, czy to mało jak na tak krótką kadencję?. Pozytywny bilans milionowy na plus dla ZSP, za jego kadencji tez się liczy. Sprawy światopoglądowe to jego prywatna sprawa i nikomu nic do tego, gwarantuje to wszystkim Konstytucja RP podpisana przez komunistę b. prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego!..

Zgłoś
V22.02 o 10:02

A dlacze3go nie ul. Wrocławska?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube