reklama
reklamareklama
Materiał wyborczy KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
reklama
reklama
Dziś jest niedziela, 14 kwietnia. Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi.
19℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Dziury jak kratery i uszkodzony samochód. Ta droga jest niebezpieczna!

Aktualności19.02 o 05:33Komentarzy: 46
Na jednej z dziurawych dróg w powiecie oleśnickim kierowca uszkodził pojazd. Jeden z ubytków ma dwa metry długości i jest głęboki na dwanaście centymetrów.Ostatniej nocy na drodze z Goli Wielkiej do Drołtowic interweniowała straż policja z powodu sygnalu o uszkodzonym samochodzie. Miał na to wpływ bardzo zły stan nawierzchni jezdni.

- Uszkodzona opona oraz felga wraz z zawieszeniem. Ogromne dziury, jedna z nich długa na 2 metry, głęboka na 12 cm - relacjonuje czytelnik.

W tym miejscu kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i ściągnąć nogę z gazu. Gdy ktoś udzkodzi pojazd na takiej drodze, może ubiegać się o odszkodowanie. Jej zarządca powinien jak najszybciej wykonać niezbędne naprawy.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (46)

N-a21.02 o 07:21

Oleśnica dziurami stoi wszędzie są dziury ale włodarze mają to gdzieś. Oni pewnie pod domek mają piękną drogę. Żenada tak i wójt jak i burmistrz.

Zgłoś
Aaa20.02 o 20:58

Wjazd do Sokołowic od strony Cieśli również dramat! Ogromne dziury jedna przy drugiej!

Zgłoś
Koleś Oleś19.02 o 22:45

Gdyby były PROGI ZWALNIAJĄCE to nic by się nie stało, dalej głosujcie na promotorów progów zwalniających. Oleśnica miastem progów zwalniających.

Zgłoś
Oburzona 19.02 o 20:28

Ja zapraszam na przejażdżkę drogą na oczyszczalnie-smardzów....ta droga należy przecież do Oleśnicy , wszyscy z niej korzystają czy Olesniczanie, czy Smardzowianie a nawet wrocławianie którzy wożą dzieci do żłobków i przedszkoli z tych rejonów... Może tak pyśleć i zrobić dobry uczynek na Święta Wielkanocne żeby wszyscy byli zadowoleni

Zgłoś
wirusek19.02 o 19:57

To, że kandydat na burmistrza - Adam Horbacz urodził się w Oleśnicy i tu zamieszkuje,nie świadczy to o jego kompetencji aby ubiegać się o to stanowisko, ponieważ "sprawdził się" w praktyce jako gnuśny przewodniczący rady powiatu wspólnie ze starostą, między innymi świadczy o tym - fatalny stan dróg powiatowych w powiecie oleśnickim, od lat nie remontowanych z należytą starannością..a .pacykowanie smołą i narzutką grysową (łatanie dziur) nie jest remontem

Zgłoś
R19.02 o 19:16

W Solnikach Wielkich to chyba jeden kretyn rzucał asfalt łopatą, a drugi przyklepywał butem.

Zgłoś
Kazach19.02 o 18:48

Krajobraz księżycowy

Zgłoś
wirusek19.02 o 18:37

Starostwo odpowiada za stan dróg w powiecie,( nie mylić dróg wojewódzkich i krajowych przebiegających przez powiat), natomiast za stan dróg w gminach odpowiedzialne są władze samorządowe z wójtem na czele, mają na te działania odpowiednie fundusze?...Ale nie zawsze im to wychodzi?..

Zgłoś
x19.02 o 18:09

droga z Osady leśnej do Gaszowac

Zgłoś
Filip 19.02 o 16:32

Wsumie łatwiej będzie powiedzieć gdzie nie ma dziur

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube