reklama
reklamareklama
Materiał wyborczy KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
reklama
reklama
Dziś jest niedziela, 14 kwietnia. Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi.
20℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Rekordowy styczeń w oleśnickim Atolu

Sport17.02 o 14:58Komentarzy: 39
Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny Atol podsumowuje styczeń tego roku. Okazuje się, że był on rekordowy.* * *

Nowy Rok – nowe rekordy frekwencji (i nie tylko) w ATOL-u! Zanim podsumujemy miniony absolutnie świetny pod każdym względem rok dla naszej Spółki, chcieliśmy pochwalić się na początek frekwencją w styczniu tego roku! Jest to sukces, który chcemy się dzielić i świętować z mieszkańcami Oleśnicy, którzy przecież są współodpowiedzialni za ten rewelacyjny wynik!

Na początek – Basen Kryty, na którym pierwszy raz w historii Spółki odwiedziło nas ponad 20 tysięcy klientów! Przed pandemią mieliśmy rekordowe 19 tysięcy, ale magicznej 20 nigdy nie przekroczyliśmy – aż dotąd!

Styczniowe ferie okazały się strzałem w dziesiątkę – mieliśmy zdecydowanie lepszą pogodę do uprawiania sportów zimowych niż kolejne województwa. Dzięki temu Lodowisko ATOL Ice Rink w styczniu pękało w szwach – odwiedziło nas ponad 11 200 osób! Nigdy nie mieliśmy tylu klientów na lodzie nie tylko w styczniu, ale i w żadnym innymi miesiącu.

Podobnie jest ze Squashem, z którego skorzystało w styczniu 2024 ponad 800 osób, natomiast siłownia zanotowała niemal 5 800 osób w miesiąc! O sto osób więcej było jedynie w marcu 2023 roku, ale ten REKORDOWY rok podsumujemy dla Was już wkrótce.

Podsumowując ten styczeń, dodamy jeszcze, że nigdy dotąd nie udało nam się przekroczyć 40 tysięcy klientów w miesiącu, w którym mamy otwarte jedynie 7 usług. Od czerwca do września jest ich u nas aż 11, więc znacznie większe szanse mamy na to, żeby notować rekordy, a tymczasem w piękny zimowy i zaśnieżony styczeń 2024 roku przyszliście do nas w liczbie aż ponad 41 300 osób! Dziękujemy Wam oleśniczanie, bo to dzięki Wam ATOL żyje i każdego dnia dostarcza rozrywki i wrażeń sportowych tak wielu z nas! Kłaniamy się i zapraszamy do ATOL-a!

OKR Atol

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (39)

Jan19.02 o 18:00

To prawda brudno jest jak nigdy. Bałagan organizacyjny tez jest. Oddychać się nie da bo sypią tyle chloru do wody że nie da sie oddychać. Przestałem chodzić bo szkoda zdrowia. Nie o to chodzi żeby ludzi zniechęcić do korzystania z basenu a może o to?

Zgłoś
:(wrrrr19.02 o 10:26

! osoba sprzątająca na 3 budynki. Cudów wymagacie?

Zgłoś
Krzychu18.02 o 22:40

Może warto pisać pisma z kopią do urzędu Bo będzie plaga syfulizmu

Zgłoś
Korki18.02 o 22:21

Korzystam parę razy w tygodniu. Ostatnio był tak brudno jakby śnieg spadł. W saunach temperaturę skręcili, ledwo 80 stopni. Woda w rzece na saunie ciepła. Buraki wchodzą bez ręczników na saunę, nikt tego nie pilnuje. Wtorek i czwartek pozajmowane tory od 14 przez dwa kluby, od 16 dochodzi jeszcze nauka pływania dla dzieci i starców. Zajęte do 20.30. MAdki i ojcy wchodzą na obiekt w ubraniu Pare razy widziałem ludzi którzy do wody wchodzili w spodenkach i koszulkach. Nikt tego nie pilnuje.Basen schodzi na psy.

Zgłoś
Rowerowy Zdzichu 18.02 o 22:13

Ta frekwencja to dzięki indoor cycling <3

Zgłoś
Krzychu 18.02 o 20:11

Aha, widziałem też że klienci obuwia nie zmieniają, wchodzą w brudnych. Nikt po sobie śmiecia nie podniesienie. Tacy właśnie jesteśmy, szanujmy też obiekt jako klient, a nie najlepiej zwalić wszystko na jedną panią na zmianie. Szkoda pieniędzy na dodatkowych pracowników,a wiele się wymaga. Ja podziwiam te osoby że chcą tu pracować.

Zgłoś
Krzychu 18.02 o 20:06

Zwróćcie też uwagę że pań sprzątających jest za mało przy tylu klientach. Nie raz widziałem jak panie są zmęczone i całe spocone robią co mogą. Z tego co widać są po jednej na zmianie i tak naprawdę nikt przy takim obłożeniu nie da rady utrzymać czystości. Postawcie się na miejscu tych pań, ona jest jedną ,a nas klientów?

Zgłoś
Kasia18.02 o 19:34

A czy ktoś z Was korzysta z groty solnej? Chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć, czy polecacie itp.

Zgłoś
Id18.02 o 18:37

Sory. Jeśli płacę za bilet to chce pływać. A tutaj cyk, prawie każdy tor zajęty na szkole pływania

Zgłoś
Tak jest18.02 o 10:31

Szefostwo spija śmietankę a fale skarg na sprzątaczki bo brudno. Tylko że godzinami nikogo nie ma do sprzątania tego syfu to co się dziwić. Kiedyś zawsze ktoś był na obiekcie. Teraz kilka godzin dziennie nie ma nikogo. I to jest efekt. Spytajcie prezesa w jakich godzinach jest ktoś do sprzątania.kiefys niedopuszczalne aby nie było nikogo przez 6 czy 8 godzin w ciągu otwarcia basenu. Teraz tak jest. Skargi do zarządzajacych nie do pan sprzątaczek.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube