reklama
reklamareklama
Materiał wyborczy KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
reklama
reklama
Dziś jest niedziela, 14 kwietnia. Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi.
20℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Plenerowa zabawa karnawałowa w Oleśnicy będzie organizowana co roku?

Kultura12.02 o 17:14Komentarzy: 20
W sobotę w Oleśnicy odbyła się plenerowa zabawa karnawałowa czyli Symfonia Światła. Wydarzenie przyciągnęło na pl. Zwycięstwa tłumy. Kandydat na burmistrza Oleśnicy Adam Horbacz proponuje wpisanie wydarzenia w kalendarz cyklicznych imprez.


Plenerowa zabawa karnawałowa odbyła się w sobotę i przyciągnęła tłumy na plac Zwycięstwa

***

PLENEROWY KARNAWAŁ NA STAŁE POWINIEN WPISAĆ SIĘ W KALENDARZ OLEŚNICKICH IMPREZ

Za nami Symfonia Światła na placu Zwycięstwa - wspaniała plenerowa zabawa karnawałowa. Tłumy roztańczonych mieszkańców, doskonała atmosfera i niezapomniane pokazy. Ten projekt to inicjatywa radnego Wojciecha Salika w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Gratuluję pomysłu i cieszę się, że mieszkańcy dokonali takiego wyboru!

Chciałbym, żeby plenerowy karnawał na stałe wpisał się w kalendarz oleśnickich imprez. Czy Państwo również?

Adam Horbacz - kandydat na Burmistrza Oleśnicy

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (20)

Samorządowiec /4/13.02 o 09:10

Nikt z tych kandydatów nie ma czystych łapek. Ale ci co służą współpracownikom wrogiego państewka o ustroju pedofilskim, wrogiego polskim kobietom [Bronś i Kołaciński] won od koryta władzy. Zdemoralizowani kombinatorzy - kobiety weźcie pod uwagę ich służbę dla zbrodniczej firmy.

Zgłoś
Emeryt z Placu Zwycięstwa12.02 o 21:21

Nie pozwalam na tę imprezę i nie udzielam na nią zezwolenia, to są pogańskie zabawy a my jesteśmy narodem katolickim

Zgłoś
Nieomylny 12.02 o 20:42

To kiełbasa wyborcza i za rok tego już nie będzie proste a następca Jana Brońsa pan Horbacz to też PIS przecież są w koalicji i w mieście i powiecie bo by stracili już w tej kadencji władzę i proszę tu nie pisać bzdór Jan=się Hrobacz czyli PIS/ PO JEDNO ZŁO

Zgłoś
A12.02 o 20:05

A kiedy oświetlenie drogi na wojska Polskiego bo ciemno jak w dupie na pasach to niech obieca bo zabawy kiedyś nie było ale teraz ilatem były bo wybory a potem ludzie zapomną że co roku miało być

Zgłoś
piórek ??12.02 o 19:04

a te kolory to LGBT ????????????????

Zgłoś
yani12.02 o 18:57

Nigdy nie zagłosuję za Kołacińskim z PiS i jego lizodup***ami Płaczkowskim i Sarną. Dość już tego. Był już kołaciński i reprezentował PiS zamiast oleśniczan! Z rodziną głosujemy na Horbacza

Zgłoś
bingo12.02 o 18:57

@Biegaczka, w punkt! Dosyć średniowiecza. NIE GŁOSUJEMY NA HEJTERA KOŁACIŃSKIEGO I JEGO LUDZI TYPU PŁACZKOWSKI LUB SARNA, którzy dla pozoru startują z innych komitetów DOŚĆ TEGO

Zgłoś
Biegaczka12.02 o 18:28

W sobotę świetnie się bawiliśmy, oby więcej takich imprez w Oleśnicy. PiSowskim narzekaczom od doktorka, którzy oddają swoje podpisy za pączka i kawę już podziękuję. Zróbcie coś ciekawego, a nie tylko wszystko na nie, bo nie.

Zgłoś
Symfonia Światła-TAK12.02 o 18:20

Wygląda na to, że w Oleśnicy mamy różnorodne propozycje aktywności, od radosnych imprez takich jak np. Symfonia Światła popierana przez p. Adama Horbacza, a wymyslona przez p. Wojciecha Salika po duchowe praktyki takie jak męski różaniec popierane przez p. Kołacińskiego, oraz jego przyjaciół p. Płaczkowskiego, Sarnę, Wróbla. To świetnie, że społeczność ma możliwość wyboru i wspierania różnych inicjatyw, które odpowiadają ich zainteresowaniom i potrzebom. Ja zdecydowanie wolę imprezy typu Symfonia Światła i bardzo się cieszę, że większość mieszkańców Oleśnicy podziela moje zdanie.

Zgłoś
Zefirek12.02 o 17:58

Niby fajne to ale w czym te światełka są lepsze od Dni Oleśnicy, które zostały przeniesione na bagna pod Zamkiem? Jeśli wrócą Dni na Placu to i Symfonia Światła może się odbywać.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube