reklama
reklamareklama
Materiał wyborczy KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
reklama
reklama
Dziś jest niedziela, 14 kwietnia. Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi.
21℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Prawdziwi tacy. Otworzą wystawę fotografii Jarosława Krawczaka

Kultura7.02 o 09:17Komentarze Facebooka
MOKiS zaprasza 10 lutego o godzinie 17 do sali widowiskowej przy ul. Kochanowskiego w Oleśnicy, gdzie nastąpi otwarcie wystawy fotografii autorstwa Jarosława Krawczaka "Prawdziwi Tacy".O wystawie

Kim jest współczesny mężczyzna? Czym jest dzisiaj męskość? Czy istnieją jeszcze prawdziwi mężczyźni na miarę czasów? „Prawdziwi tacy” to wielowarstwowa próba odpowiedzi na te pytania. Jarosław Krawczak, realizując swój autorski projekt fotograficzny, tworzy jedenaście wyjątkowych portretów, a każdy z nich to niepowtarzalny tryptyk: stylowe zdjęcie twarzy na czarnym tle, zdjęcie symbolicznej reprezentacji męskości fotografowanego mężczyzny na białym tle oraz zapis rozmowy o męskości (którą będzie można przeczytać podczas wystawy). Takie ujęcie portretu daje możliwość zobaczenia mężczyzn w szerszej perspektywie: w fotografii, w symbolu i w historii, jaka stoi za tymi niesamowitymi facetami.

„Prawdziwi tacy” ujawniają, jak bardzo są różni i wielowymiarowi, jak istotną częścią ludzkiego świata są mężczyźni i jak nieposkromione są ich męskie dusze, tęskniące za pasją, za wolnością, za życiem. 11 mężczyzn, 11 portretów, 11 spojrzeń na męskość.

O autorze

Jarosław Krawczak - psychoterapeuta, psycholog i pedagog. Absolwent Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW i Uniwersytetu SWPS. Prowadzi gabinety psychoterapeutyczne w Oleśnicy i we Wrocławiu. Z pasji od kilku lat zajmuje się fotografią, głównie portretową.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube