reklama
reklamareklama
Materiał wyborczy KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
reklama
reklama
Dziś jest niedziela, 14 kwietnia. Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi.
21℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

W krainie dźwięków. Spotkania z muzyką dla dzieci w MOKiS-ie

Kultura2.02 o 08:26Komentarze Facebooka
Wkrótce w Miejskim Ośrodku Kultur w Oleśnicy odbędzie się spotkanie z muzyką pt. "W krainie dźwięków".* * *

Zapraszamy dzieci (od 4 lat) na spotkania z muzyką pt. “W krainie dźwięków” wg autorskiego scenariusza artystki Nikoli Wardy. Zajęcia odbędą się 21 lutego 2024 w sali widowiskowej MOKiS w Oleśnicy. Bilety w cenie 16*zł do nabycia w systemie Bilety24.pl od 05.02.2024 (*do biletów sprzedawanych w systemie Bilety24 doliczana jest prowizja dla operatora 1 zł).

Zajęcia są wspaniałą okazją do poznania instrumentów muzycznych, tajników komponowania, występów scenicznych oraz innych ciekawostek, które zabiorą Was do fantastycznej krainy dźwięków.

Nikola Warda - wokalistka, gitarzystka, muzykoterapeutka, nauczycielka i absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Uczestniczka programów: „Szansa na sukces” (2012 i 2021 (finalistka), „Bitwa na głosy” (2012), „Must be the music” (2014), „The Voice of Poland” (2017).
Laureatka wielu festiwali i przeglądów wokalnych. W 2012 roku udzieliła się gościnnie na płycie zespołu Farben Lehre „Achtung 2012”, z którym występowała m.in. na Festiwalu Przystanek Woodstock (2012, 2013, 2015) oraz na trasie koncertowej Punky Reggae Live. W latach 2017-2019 chórzystka wrocławskiego zespołu Bethel, wykonującego muzykę reggae z elementami dub i ska. Pomysłodawczyni projektów „Tribute to Osiecka”, „Damy Rocka”, „The best of reggae” i “W magicznym, bajkowym świecie”, z którymi aktywnie koncertuje na terenie całego kraju.

W 2021 roku miały miejsce premiery jej 4 pierwszych singli (prod. Jarosław „Jasiu” Kidawa oraz Łukasz Bzowski). Aktualnie pracuje nad debiutancką płytą. W artystycznym życiorysie artystki jest również akcent oleśnicki - w 2012 roku wygrała Dolnośląską Ligę Talentów w Oleśnicy organizowaną m. in. przez oleśnicki MOKiS.

MOKiS

* * *
rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube