reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 7 grudnia. Imieniny Marcina, Ambrożego, Agatona.
1℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Antyaborcyjny różaniec przy oleśnickim szpitalu

Aktualności18.11 o 14:35Komentarzy: 81
Za nami kolejna antyaborcyjna akcja przy oleśnickim szpitalu. Zorganizowała ją fundacja Pro-prawo do życia.


fot. Pro - prawo do życia

- Dzisiaj o godz. 10 Fundacja Pro-Prawo do Życia zorganizowała Różaniec pod PZS w Oleśnicy w intencji nawrocenia dla aborterów i zaprzestania zabijania nienarodzonych dzieci. Szpital powiatowy w Oleśnicy jest miejscem, gdzie wykonuje się obecnie około połowę wszystkich legalnych aborcji w Polsce. Wykonuje się także m.in. aborcje na dzieciach z zespołem Downa przez wstrzyknięcie im w serce chlorku potasu - poinformował Jan Both z fundacji.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (81)

MojaOlesnica.pl19.11 o 18:39

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
###19.11 o 17:52

@*** oj z tobą jest gorzej niż na to wyglądało. Źli Niemcy, zła Unia tylko PiS jest super. Przestań siać pisowską propagandę. Może już lepiej idź się powydzieraj na dwór. Przynajmniej sie dotlenisz.

Zgłoś
Zofia19.11 o 17:52

Grupka oszołomów terroryzuje Oleśnicę i nie ma na nich mocnych. Cyrk!!

Zgłoś
?19.11 o 17:43

A gdzie jest qrwa policja? Dlaczego dzieci muszą oglądać takie zdjęcia i kto im wydał zgodę na ten ohydny happening?

Zgłoś
MojaOlesnica.pl19.11 o 17:08

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Ana19.11 o 16:57

I po co sie chwala tymi zdjęciami....Niech się pochwalą ktora z nich sobie takich zdjęć nacykala....Na kolanach do Częstochowy powinna isc grzesznica ...

Zgłoś
Oca19.11 o 16:41

@ *** zmieniły się, zmieniły tylko ty najwyraźniej za dużo się modlisz a za mało uczestniczysz w rzeczywistości. Pewnie dlatego nie zauważyłeś, że straszenie Tuskiem i Berlinem nie działa już na nikogo poza wiernymi fanami telewizji Trwam :) A od naiwniaczek to sobie kobiety z własnego otoczenia wyzywaj. Skoro każdy będzie rozliczony po śmierci to zrób coś pożytecznego i zajmij się sobą i własnym sumieniem a o innych się nie martw. Ewentualnie zmów ze dwadzieścia zdrowiasiek na uspokojenie.

Zgłoś
***19.11 o 14:59

Janusz@..Bóg nie będzie ingerował w postępowanie człowieka (prowadził go za rączkę), przez całe jego doczesne życie. Człowiek ma wolną wolę w wyborze DOBRA czy też zła, to pierwsze jest znacznie trudniejsze w wyborze - prostsze jest Zło, bo nie wiele potrzeba zachodu aby coś "niedobrego" uczynić bliżniemu??. Każdy po śmierci będzie rozliczony za swoje ziemskie czyny, bez względu na pochodzenie, rangę czy stanowisko, zarówno mali jak i wielcy tego świata.....każdy!!!

Zgłoś
Dżepetto19.11 o 14:01

do *** Naród miał dość rządów i miesięcznic podłej i pazernej zmiany ! wybrał normalność Rudego nie fanaberie podłego mokrego sułtana i jego eunuchów ! System jaki stworzył pis w , którym szanse na robienie kariery miały jednostki mierne, intelektualnie odstające od przywódców lecz wierne. "Jedna Polska, jeden naród, jeden prezes" - to jest nic innego jak forma klasycznego faszyzmu !

Zgłoś
renia19.11 o 13:50

Ciekawe ile mają pod opieką osób z niepełnosprawnością i kto im płaci za takie akcje.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2023 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube