reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 27 września. Imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli.
20℃
(słabe opady deszczu). Zobacz prognozę pogody

Burmistrz Oleśnicy zakazał antyaborcjonistom protestu przed szpitalem

Aktualności19.09 o 09:28Komentarzy: 173
Burmistrz Oleśnicy Jan Bronś zakazał antyaborcyjnej fundacji protestowania przed szpitalem w Oleśnicy.


fot. Fundacja Pro - prawo do życia

Niedawno burmistrz Oleśnicy Jan Bronś krytycznie wypowiedział się na temat antyaborcyjnych demonstracji przy oleśnickim szpitalu. Samorządowiec zwrócił uwagę na drastyczne treści prezentowane na planszach organizacji.

- Wbrew Państwa twierdzeniom nie wykazują się Państwo wrażliwością, bowiem prezentowane przez Państwa plakaty z pojęciem wrażliwości nie mają nic wspólnego. Ludzie wrażliwi liczą się z wrażliwością innych: dzieci z pobliskich przedszkola i szkoły, pacjentek szpitala w ciąży, bądź tych, które ciążę straciły i przeżywają z tego powodu żałobę - napisał Jan Bronś.

- Wbrew Państwa twierdzeniom nie ograniczają się Państwo do modlitwy, a o realnej pomocy kobietom w potrzebie rzekomo świadczonej przez Państwa nikt (w tym ja) nie słyszał i bezpośrednio jej nie doświadczył - dodał burmistrz.

Tymczasem antyaborcyjna fundacja Pro - prawo do życia zgłosiła do ratusza chęć zorganizowania kolejnej pikiety przy oleśnickim szpitalu. Miałaby się ona odbyć 21 września. Burmistrz Jan Bronś wydał jednak decyzję administracyjną w której zakazał organizacji zgromadzenia planowanego przed wejściem do szpitala.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
Materiał wyborczy KW Bezpartyjni Samorządowcy
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (173)

Mmmm21.09 o 20:25

Lepiej by rodziły się chore dzieci

Zgłoś
Łapka21.09 o 17:59

W dół,górę ,bok jeden ,bok drugi i jak jeszcze

Zgłoś
spam21.09 o 12:08

Szkoda , że nie można dawać " w górę lub w dół łapki" ggg masz łapkę w górę

Zgłoś
spam21.09 o 12:06

szkoda, że nie można dawać "łapek" ggg masz łapkę w górę

Zgłoś
M20.09 o 21:49

Krótko i na temat

Zgłoś
No przecież 20.09 o 21:01

Ogólnopolskie Centrum Skrobankowe pod patronatem zwolenników aborcji. Tak oto Oleśnica odzyskuje blask zapowiedziany w kampanii wyborczej. Teraz już wiemy o co chodziło z tym hasłem.

Zgłoś
Oby20.09 o 20:54

Tak wlaśnie jest, cała ta kadencja Bronsia jest żenujaca i poniżająca. Miejmy nadzieję, że ten ponury, smutny czas dla Oleśnicy skończy się na wiosnę.

Zgłoś
Pro-life20.09 o 20:28

Dlaczego nie wspomniał o tych wrażliwych kobietach, które np. "właśnie dokonały aborcji" Żenujące... Kochani - prawda w oczy kole? Te pikiety tak działają na niektórych, bo dla nich to wyrzut sumienia i sami nakręcają innych. Może gdyby nie było zabijania nienarodzonych dzieci to nie byłoby takich pikiet? Niestety, ale dziś ważniejsze są karpie, dziki i pszczółki. Przykre, że tak wiele osób jest dziś za aborcją... Doceńcie życie tych bezbronnych dzieci bo sami mieliście szczęście się urodzić. Nie zabierajcie tego prawa innym. To proste.

Zgłoś
są niepotrzebni20.09 o 18:36

Genialny temat, pierdziszewo, smutne miasto Oleśnica ma darmową promocję w całej Polsce. Cała sekcja propagandy w ratuszu do zwolnienia.

Zgłoś
Mmmm20.09 o 18:15

Oleśnica pojawiła się w TVN to i się pozmieniało w prawie.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2023 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube