reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 22 lipca. Imieniny Magdaleny, Bolesławy, Marii.
22℃
(słabe opady deszczu). Zobacz prognozę pogody

Pyton królewski w lesie! Na miejscu interweniuje policja i straż pożarna

Aktualności15.09.2023 o 11:57Komentarzy: 7
- W leśnictwie Bukowina #NadleśnictwoSyców znaleziono dziś taki piękny okaz "pytona królewskiego" (oczywiście możemy się mylić, ekspertami nie jesteśmy). Zwierzę dość dobrze ukryło się na ścieżce. Zabezpieczamy teren i węża w oczekiwaniu na służby weterynaryjne - informuje straż pożarna, która jest obecna na miejscu razem z policją.AKTUALIZACJA

***

Komunikat policji

Policjanci z Komisariatu Policji w Sycowie zabezpieczyli miejsce znalezienia pytona królewskiego do czasu przyjazdu lekarza weterynarii oraz instytucji, która zabezpieczyła gada.

Dziś około godziny 10:00 dyżurny olesnickiej jednostki, został powiadomiony, że na terenie jednego z lasów w powiecie oleśnickim został znaleziony wąż. Prawdopodobnie jest to pyton.

Policjanci pilnie zjawili się na miejscu, potwierdzili zgłoszenie. Na miejscu zostało Zostały potwierdzone, że jest to pyton królewski. Dyzurny jednoatki uruchomił niezbędne procedury aby jak najszybciej złapać i umieścić w bezpiecznym miejscu węża.

Dzięki skutecznej i szybkiej reakcji policjantów na miejscu pojawił się lekarz weterynarii oraz osoby, które złapały i zabezpieczyły gada. W chwili obecnej jest już bezpieczny.

KPP Oleśnica

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (7)

Monika 16.09.2023 o 21:01

Nie narażaj się bandziorom.

Zgłoś
Teścia szwagier16.09.2023 o 03:25

To dobrze źe nie jadowity jak pewna kapująca rodzina spod rynku a jedna z tej rodziny dostawała na fujarce dziadzi swoją własnom kupe pózniej podam nazwiska ćpunów i dilerów co ich informujom o śliskiej pale nie wspomne

Zgłoś
Monika 16.09.2023 o 01:31

Chyba poznałam jego siostrę-wyjątkowo jadowita żmija.I chyba nie wie,że karma wraca. Pewnie nawet nie ma pojęcia czym jest karma... Mam nadzieję, że będzie niesłychanie sprawiedliwa.

Zgłoś
Obywatel15.09.2023 o 17:37

I to jest właśnie problem z "pseudo" hodowcami. Rozmnażają na masową skalę, sprzedają byle komu, a później jakiś imbecyl wyrzuci takie zwierzę do lasu.

Zgłoś
Mieliśmy 15.09.2023 o 13:21

Uciekł pewnie komuś hehe

Zgłoś
**********15.09.2023 o 12:30

Chciał zapolowaćć na kota Jarka

Zgłoś
Lulek 15.09.2023 o 12:05

Ciekawe czy pyton miał wizę wydaną przez PiS i jest legalnie czy przekazał przez płot podkopem i jest do zabicia w lesie ?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube