reklama
reklamareklamareklamareklama
Materiał wyborczy KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
reklama
Dziś jest środa, 27 września. Imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli.
18℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Uczniowie z Ligoty Małej na obozie językowym EuroWeek [ZDJĘCIA]

Aktualności5.06 o 06:23Komentarze Facebooka
Szkoła Podstawowa w Ligocie Małej podsumowuje uczestnictwo jej uczniów w obozie językowym EuroWeek.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia* * *

Uczniowie z Ligoty Małej na obozie językowym EuroWeek
Młodzież ze Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Ligocie Małej, po raz drugi już w bieżącym roku szkolnym, uczestniczyła w specjalistycznym projekcie językowym EuroWeek, który miał miejsce w Różance, a wcześniej w Długopolu Zdrój. Celem wyjazdu było poszerzenie umiejętności językowych uczniów, a także rozwijanie ich umiejętności interpersonalnych i kulturowych.

W trakcie obozu uczniowie mieli okazję wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach, które miały na celu doskonalenie umiejętności językowych. Zajęcia prowadzone były przez fantastycznych, świetnie przygotowanych wolontariuszy z Zimbabwe, Indonezji, Peru, Kolumbii, Albanii, Turcji, Hiszpanii, Włoch, Gruzji, Kirgistanu,  którzy specjalizują się w nauczaniu języków obcych i organizowaniu ciekawych zajęć dla dzieci i młodzieży.

Ponadto, uczniowie mieli okazję wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach kulturalnych, takich jak warsztaty artystyczne, pokazy i nauka tańców narodowych, lokalne wycieczki. Te zajęcia pozwoliły nie tylko na rozwijanie umiejętności językowych, ale także na poznanie kultury, historii i tradycji naszego kraju oraz krajów, z których pochodzili wolontariusze.

W trakcie pobytu uczniowie byli zakwaterowani w pokojach wyposażonych w potrzebne udogodnienia. Wyżywienie zapewniane przez organizatorów obozu było bardzo dobrej jakości i wyjątkowo różnorodne, co przekładało się na smaczne i zdrowe posiłki.

Pobyt młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Ligocie Małej na specjalistycznym obozie językowym EuroWeek w Różance był bardzo udany. Dzięki takiemu wyjazdowi, uczniowie mieli okazję poszerzyć swoje horyzonty, nawiązać nowe znajomości i przeżyć niezapomniane chwile.

SP Ligota Mała

* * *

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
Materiał wyborczy KW Bezpartyjni Samorządowcy
reklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2023 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube