reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 27 września. Imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli.
22℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Mieszkańcy powiatu na wielkim proteście w Warszawie [WIDEO]

Aktualności4.06 o 09:34Komentarzy: 117
Dziś w Warszawie odbywa się marsz organizowany przez Donalda Tuska. Biorą w nim udział również mieszkańcy powiatu oleśnickiego.Dziś w południe z Alei Ujazdowskich rusza marsz, będący inicjatywą Donalda Tuska, przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Na zaproszenie odpowiedziało wielu przedstawicieli środowisk opozycyjnych.

Wydarzenie pierwotnie miało być protestem przeciwko "drożyźnie, kłamstwu i złodziejstwu", ale w ostatnim czasie doszła kwestia "lex Tusk". Jest to ustawa podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę, która w założeniu miała powołać komisję badającą wpływy rosyjskie. W rzeczywistości jest pozasądowym organem, mogącym np. pozbawiać opozycjonistów pełnienia funkcji publicznych nawet na dziesięć lat.

Do Warszawy pojechała też delegacja mieszkańców powiatu oleśnickiego. Niektórzy prywatnymi pojazdami, pociągami, autobusami, a inni skrzyknęli się w środowiskach politycznych. - My już w drodze na wielki marsz w Warszawie przeciwko PiS-owskiej drożyźnie, kłamstwu i złodziejstwu. Widzimy się w południe! - poinformowali przedstawiciele Platformy Obywatelskiej Powiatu Oleśnickiego.

- Z całego powiatu oleśnickiego do Warszawy - według naszych informacji - zmierza co najmniej kilkaset osób. Idziemy w wielkim marszu przeciwko złodziejstwu, drożyźnie i PiS-owskiej obłudzie. Do zobaczenia w samo południe! - napisał Wojciech Paszkowski, przewodniczący PO w powiecie. Załączył też materiał wideo.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (117)

Mat5.06 o 22:31

Do Berlina!!!!!!

Zgłoś
ktoś5.06 o 15:06

@wyborca - to łożyska w twoim trupie.

Zgłoś
wyborca5.06 o 13:15

Słychać wycie... Pisowskie wycie...

Zgłoś
Anty Bandera5.06 o 11:13

S.Le**s na Paradę Równości

Zgłoś
OX4.06 o 22:17

@Nie dla Tuska - jeszcze dodam od siebie że Donald bał się mafii taki niby kozak a karuzele watovskie do tego budy z automatami i srał przed Putinem w pieluchomajtki Putin załatwił nam samolot kto mówi że nie ten jest głupi https://youtu.be/PxIFh3NkEvM

Zgłoś
Poo4.06 o 21:58

Cała wieś to bogobojni Oleśnica to lud bogobojny bez rozumu wieś sami mieszkają ze wsi buraki

Zgłoś
Paweł 4.06 o 21:36

To Oleśnica takie nudne miasto że dla rozrywki trzeba do Warszawki jeździć.

Zgłoś
Nie dla Tuska4.06 o 21:22

Broń Boże przed platfusami przy władzy. Głodowe pensje, wyzysk. 3,5 miliona młodych ludzi wyjechało za ich rządów za chlebem za granicę. Nie było pieniędzy na nic. Bankrutujące firmy, bezrobocie 12 %. Sprzedaż polskiego majątku za bezcen, ogólna bieda i wyzysk, przekręty, afery Teraz oni chcą naprawiać Polskę.

Zgłoś
Gość4.06 o 21:16

POpaprańcy to judaszowe plemię,które nie nawidzi Polski

Zgłoś
olesniczanin4.06 o 20:40

lelas to jest miernota wlasnie tacy sié trzymajá POpapranych wariatów bo majá korzyß? prace mu dali w ratuszu pewnie parzy herbate i kseruje bo do tegoi sié tylko nadaje

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2023 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube