reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 27 września. Imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli.
21℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Apel policji po śmiertelnym wypadku koło Oleśnicy

Aktualności4.06 o 06:33Komentarze Facebooka
Po tragicznym wypadku koło Oleśnicy policja kieruje ważny apel do wszystkich użytkowników dróg. Warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach.Wczoraj wczesnym popołudniem na drodze pomiędzy Smardzowem a Oleśnicą doszło do tragicznego wypadku z udziałem osobowego volkswagena i busa mercedesa. Zginęli mieszkańcy powiatu oleśnickiego - 39-letnia kobieta i 41-letni kierowca. Łącznie pięć osób zostało poszkodowanych, w tym dwoje dzieci z osobówki.

Policja wstępnie ustaliła, że volkswagen z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, przez co doprowadził do zderzenia z busem. Okoliczności nadal są szczegółowo poddawane analizie i ekspertyzie.

Przy okazji mundurowi kierują ważny apel. - Każde zdarzenie drogowe wynika z innych czynników, lecz każde może zakończyć się tragicznie. Dlatego oleśniccy funkcjonariusze apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek dla wszystkich uczestników ruchu drogowego i przestrzeganie przepisów - zwraca się st. asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Zobacz też: Zjechali na przeciwny pas i zginęli. Wstępne ustalenia policji

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2023 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube