reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 21 czerwca. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa.
28℃
(słabe opady deszczu). Zobacz prognozę pogody

Ponad rok działalności TJ Football Academy

Sport4.06.2023 o 08:16Komentarze Facebooka
TJ Football Academy podsumowuje ponad rok swojej działalności. Wstępnie zdradzono też najbliższe plany.Kochani! Po ponad roku działalności nadchodzi czas, aby podsumować ten niesamowity sezon. Kiedy razem z Bartkiem rozmawialiśmy o tym, że powstawała akademia, w której będziemy kłaść nacisk przede wszystkim na dobrą zabawę, gdzie będziemy mogli przekazywać wartości poprzez sport nie sądziłem, że tak fajnie się rozwiniemy.

Pomimo tego, że Bartek Ropuszyński nie jest już częścią projektu, to nie można zapominać, że był jego współtwórcą! BARTEK! Dzięki za wszystko!Pamiętam, kiedy na pierwszym treningu pojawiło się 11 dzieci. Dużo niepewności, wyzwań ale i dużo pracy. Z czasem Grupa Dąbrowa Jenkowice rozrosła się do 18 osób! W kwietniu 2023 powstał oddział Oleśnica - dzisiaj już 13 zawodników !
Po drodze spotkaliśmy wspaniałych ludzi (...). Dziękujemy ! Dzięki Wam możemy realizować założenia Akademii oraz dzielić się z dziećmi dodatkowymi możliwościami! Jesteście SUPER! Nie zatrzymujemy się !

OTWIERAMY NABÓR NA OKRES CZERWIEC-LIPIEC zarówno w Dąbrowie jak i w Oleśnicy. Naszymi zawodnikami mogą zostać dzieci w wieku 6-11 lat! A nasza współpraca z UKS Bierutów oraz niebawem... a nie powiem, niespodzianka będzie gwarantowała naszym podopiecznym możliwość dalszego rozwoju i możliwości.
Dziękujemy, że z nami jesteście!

Tomasz Jaszczyszak
TJ Football Academy

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube