reklama
reklamareklamareklamareklama
Materiał wyborczy KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
reklama
Dziś jest wtorek, 3 października. Imieniny Teresy, Józefy, Heliodora.
26℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Wydział komunikacji starostwa będzie czynny krócej

Aktualności25.05 o 13:42Komentarzy: 20
Starostwo Powiatowe w Oleśnicy poinformowało, że w piątek wydział komunikacji będzie czynny krócej.* * *

Informujemy, że 26.05.2023 r. (piątek), z przyczyn technicznych, Wydział Komunikacji i Inżynierii Dróg Starostwa Powiatowego w Oleśnicy będzie przyjmował interesantów w zakresie praw jazdy do godz. 12.30.

Po godz. 12.30 wnioski dotyczące praw jazdy prosimy składać w biurze podawczym.

Za utrudnienia przepraszamy.

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (20)

PanB27.05 o 14:44

Prawdziwym celem urzędnika jest to żeby petent jak ty poczuł respekt. I zawsze ale to zawsze znajdziemy coś w twoich papierach żebyś odbił się od ściany i przyszedł raz jeszcze z drżeniem czy wszystko będzie ok . Po to się kształcimy , dzięki temu są kolejki a jak są kolejki to i jest praca.

Zgłoś
Oleś27.05 o 11:12

Mam wrażenie że jak idę coś załatwić w jakimkolwiek urzędzie to osoba tam pracująca ma tylko jeden cel : JAK NAJSZYBCIEJ MNIE SPŁAWIĆ I ODPRAWIĆ Z KWITKIEM! Czy też tak macie?

Zgłoś
Urzędnik 26.05 o 11:48

@obywatel. Nie obrażaj mnie. Takich jak Ty co insynuują łapówki odsyłam od razu. Jestem krystalicznie czysty. Bardzo dużo się szkole po to by ludzie tacy jak Ty mogli godnie i bezpiecznie żyć np. Żeby mogli jeździć bezpiecznymi pojazdami trzeba odpowiednio zarejestrować auto. No ale tacy jak Ty swoje wiedza; my urzędnicy musimy jakoś z tym żyć akceptować takich i rozumieć ich ograniczenia typu narzekania na kolejki, zarzuty łapówek i pomysły z d?py wzięte odnośnie efektywności pracy urzędnika; damy sobie radę.

Zgłoś
Obywatel 26.05 o 11:37

Urzędnik zapomniałeś dodać ile rejestracji robicie na lewo poza kolejką i bierzecie za to w łape myślisz że ktoś inny pracuje lżej od ciebie zarabiając na rodzinę i godne życie żeby jego dzieciaki nie odstawały od ruwiesników . Czym twoja praca jest innym od czyjejś wstydził byś się takie bzdety pisać jesteś zwykłym człowiekiem i powinieneś się zamknąć i przemilczeć .

Zgłoś
Lekarz chirurgii ze specjaliza26.05 o 10:57

Urzędnik masz u mnie whiskacza za ten komentarz :)

Zgłoś
LOL26.05 o 10:43

zaponiales dodac i placenie

Zgłoś
Komentarze (14)26.05 o 10:07

Przybic jedna blache na cale zycie auta i po problemie. Latanie, wymienianie, dzwonienie, umawianie, zdawanie, odbieranie, podpisywanie, czekanie. TragiKomedia

Zgłoś
Urzędnik 26.05 o 09:23

Jestem urzędnikiem z kilkunastoletnim stażem i wiem jak nam jest ciezko. Po pierwsze składamy przysięgę urzędniczą . Nasza praca to odpowiedzialność. Ma być szybko i kompetentnie na czas. Wy petenci sobie przychodzicie na pięć minut na gotowe. Nie widzicie pracy którą wykonujemy w tle. Często mnie wspierają stażyści. Zazwyczaj dwie osoby. Musimy odbywać szkolenia. Wszystko po to by usługa została profesjonalnie wykonana. Niestety ale bardzo rzadko zdarzają się podziękowania w postaci pudełka czekoladek, kawy itp. No nie jest to obowiązkowe wiec nie ma co się żalić ja to rozumiem i nie wymuszam

Zgłoś
księgowy26.05 o 09:13

Ludzie narzekają że sklepy powinny być otwarte we wszystkie niedziele - kiedy zakupy można zrobić przez 6 dni tygodnia od 7 rano do 22 wieczorem. A urzędy są czynne tylko do 15:00 przez 5 dni i jeszcze się czas urzędowania skraca. Urzędy powinny być czynne w WEEKENDY !

Zgłoś
Nie gratuluję...26.05 o 07:24

TRAGEDIA

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2023 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube