reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 26 września. Imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza.
14℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Doniosła na koleżankę od kieliszka, że ta jest poszukiwana

Aktualności23.05 o 12:24Komentarzy: 12
Oleśniccy funkcjonariusze zatrzymali 24-letnia mieszkankę Wrocławia, która był poszukiwana przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Kobieta najbliższe miesiące spędzi w więzieniu.Do dyżurnego oleśnickiej jednostki zgłoszenie w którego treści wynikało, że dwie kobiety, które razem spożywały alkohol pokłóciły się. Podczas rozmowy ze zgłaszającą można było usłyszeć, że jej koleżanka jest nietrzeźwa, awanturuje się i jest poszukiwana przez policję.

Mundurowi niezwłocznie zjawili się pod adresem wskazanym w zgłoszeniu. Na miejscu zastali dwie nietrzeźwe kobiety, które sprzeczały się między sobą. W chwili gdy policjanci sprawdzili kobiety w policyjnym systemie, potwierdził się fakt, że 24-letnia wrocławianka jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy Wrocław-Krzyki celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Zatrzymana 24-latka była poszukiwana za popełnienie przestępstwa przeciwko porządkowi publicznemu. Poszukiwana została doprowadzona do zakładu karnego, teraz najbliższe miesiące spędzi w więzieniu.

Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (12)

>>><<<23.05 o 13:02

Kobity pokłóciły się o chłopa.

Zgłoś
Seba ze Staszica23.05 o 12:34

Zawsze trzeba uważać z kim się pije wódkę.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2023 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube