reklama
reklamareklama
Materiał wyborczy KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
reklama
reklama
Dziś jest poniedziałek, 15 kwietnia. Imieniny Anastazji, Wacława, Leonida.
9℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

21-latek trafił do aresztu. Jest podejrzany o handel narkotykami!

Aktualności23.05.2023 o 12:23Komentarzy: 22
Kryminalni z oleśnickiej komendy w wyniku pracy operacyjnej, zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu oleśnickiego, który w miejscu zamieszkania posiadał ponad pół kilograma marihuany oraz siedemdziesiąt dwie sztuki roślin konopi indyjskich w fazie wzrostu. Decyzją sądu najbliższe miesiące spędzi w areszcie.Policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że 21-letni mieszkaniec powiatu oleśnickiego może trudnić się w nielegalnym procederze narkotykowym. Wszelkie zebrane materiały wskazywały, że narkotyki mężczyzna trzyma w miejscu zamieszkania. Gdy policjanci weszli do miejsca zamieszkania ujawnili ponad pół kilograma suszu roślinnego, siedemdziesiąt dwie sztuki roślin konopi indyjskich w fazie wzrostu oraz blisko 50 tysięcy złotych. Znaleziona substancja została poddana policyjnej analizie, która potwierdziła, że była to marihuana.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi powiatu oleśnickiego zarzutów handlu oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek policjantów i prokuratora Sąd Rejonowy w Oleśnicy zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za wprowadzenie do obrotu środków odurzających grozi kara do 8 lat więzienia, natomiast za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel grozi mu kara do 10 lat więzienia.st.asp. Bernadeta Pytel, Oficer Prasowy KPP w Oleśnicy

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (22)

L24.05.2023 o 16:03

A to że mamy was wszystkich po dziurki w nosie już

Zgłoś
Ukrainiec24.05.2023 o 15:48

A co maja Ukraińcy do kryminalistów? Wam sie w dupach przewraca polaczki. Ćpał i handlował pewnie nie sam. Jeszcze nie jeden uczciwie pracujący tam dupą zatrzęsie.

Zgłoś
K24.05.2023 o 10:36

Do . H..śmierdzący cię to powinno interesować! Może jeszcze numer PESEL powinni ci podać co ?

Zgłoś
.24.05.2023 o 10:33

Kto to jest

Zgłoś
K24.05.2023 o 10:24

Otóż to Ukraińcy dosc że mają większe tu prawa dostają wszystko za darmo a my na to robimy i robić będziemy. Jak by takiego Ukraińca złapali na czymś takim to by pewnie puścili wolno no przecież jemu się należy taki zarobek no tam przecież jest wojna

Zgłoś
Do 7.2624.05.2023 o 10:15

Tak no każdy to wie, że nielegalne tylko nie każdy wie że w więzieniu pieniążki skazani dostają od rodziny a nie z podatku tak jak Li tu twierdzi bo nie potrafi odroznic darmozjadow od normalnie pracujących ludzi gdzie teraz Ukrainiec ma większe prawo niż polak. I kto tu o darmozjadach będzie mowic ?

Zgłoś
Do 7:2624.05.2023 o 08:58

Pora zabrac sie za prace, skończyły sie lewe pieniążki. Każdy kto zna Prawo Karne wie, że handlowanie i wytwarzanie marihuany jest w tym kraju karalne. Trzeba byc amebą umysłową, żeby tego nie wiedzieć.

Zgłoś
Do lii24.05.2023 o 07:36

Dormozjadow to masz na lawkach w parkach , w krzakach i pod sklepami jak całe życie nie pracowali a teraz renty dostają z naszych podatków. Za Twoje go w więzieniu nie karmia a za pieniążki rodziny która na niego łoży kasę. Nie martw się 500+ Ci nie zabiorą abyś mógł na wakacje jeździć czy więcej alkoholu kupić Człowiek porządny był szanowany i tyrał od rana do wieczora aby na swoją rodzinę zarobic i na 500+ wszystkich kto z tego przywileju koszysta. A to że chłop się trochę pogubił i noga mu się podwinęła to mówi się trudno.Wiec Lii zastanów się czasem co za głupoty pierdolisz albo zapoznaj się z Prawem Karnym kanpowy prokurzysto zanim napiszesz o darmozjadach To morderców i alkoholików nie karają za zabójstwa tak jak porządnego człowieka i oddanego pracownika uczciwej pracy. W tym kraju to lepiej kraść zabijac i gwałcić bo sie mniejsze wyroki dostaje niż za rzecz która krzywdy nikomu nie zrobila ! Tak jak przykład ze świętej pamięci Kamilka z Częstochowy policja widziała co się dzieje szpitale też i zamknęli gada za znedzanie się na dzieckiem ? Nie! Odsyłali chłopczyka do domu chociaż szukał pomocy a gada zamknęli dopiero jak dziecko zmarło to takich trzymają na wolności a osoby które nie zrobiły krzywdy żadnej osobie zakazują na lata. Witam w Polsce !

Zgłoś
zw-kowalski24.05.2023 o 00:39

Pani Pytel. Nie będzie popytu to nie będzie podaży . Skoro niektórzy prawnicy, lekarze, samorządowcy , zarządcy, właściciele firm, studenci i uczniowie oraz inni mają taką potrzebę to się to produkuje. Czy kiedykolwiek ustaliliście listę odbiorców ? A jest ich w Oleśnicy co najmniej kilkuset a jak się zrobi analizę ścieków to może i tysiące.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl23.05.2023 o 23:43

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube